Povezane vesti
Narukvica "teška" 4,5 miliona evra i torbica Merilin Monro: O čemu se stara Direkcija za oduzetu imovinu
Telegraf 02.05.2023
U depou Direkcije nalazi se i 130 ručnih satova, 41 ručni sat švajcarske marke “Brege”, ali i 29 umetničkih slika autora kao što su Milan Konjović, Milo Milunović, Nikola Graovac, Janoš Mesaroš, Sergej Aparin i Lazar Vozarević. Više od 800 nepokretnih… »
Torbica Merilin Monro, narukvica od 4,5 miliona evra – šta još čuva Direkcija za upravljanje oduzetom imovinom
RTS 02.05.2023
Više od 800 nepokretnih stvari, tridesetak umetničkih slika čuvenih autora, ručni satovi, torbica glumice Merilin Monro, ali i ženska narukvica čija se vrednost procenjuje na oko 4,5 miliona evra nalaze se među imovinom o kojoj se stara Direkcija za… »
Šta sve čuva Direkcija za upravljanje oduzetom imovinom: Narukvica od 4,5 miliona evra, torbica Merilin Monro...
Insajder 02.05.2023
Više od 800 nepokrenih stvari, 30-ak umetničkih slika čuvenih autora, ručni satovi, torbica glumice Merilin Monro, ali i ženska narukvica čija se vrednost procenjuje na oko 4,5 miliona evra nalaze se među imovinom o kojoj se stara Direkcija za upavljanje… »
Vesti dana »
Objavljene nove cene goriva: Poznato koliko će koštati benzin i dizel
Euronews pre 2 satajoš 42 povezane
(BLOG) Studenti u Valjevu obeležavaju godišnjicu policijske brutalnosti: "Ko će snositi odgovornost?"
N1 Info pre 19 minutajoš 27 povezanih
Vremenska prognoza: Toplotni talas traje do utorka, stižu pljuskovi
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 28 povezanih
Razorni šumski požari pogodili primorska područja u Hrvatskoj i Grčkoj
Naslovi.ai pre 25 minutajoš 131 povezana
Ministarstvo poljoprivrede apeluje da se ne pali strnjika zbog rizika od požara
Serbian News Media pre 2 satajoš 20 povezanih



