Povezane vesti

Bivša ministarka Jadranka Joksimović nastavila da kritikuje aktuelne ministre: Posle Miščević, na redu Siniša Mali…

Bivša ministarka Jadranka Joksimović nastavila da kritikuje aktuelne ministre: Posle Miščević, na redu Siniša Mali…

Insajder 02.05.2023
Bivša ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović, putem društvenih mreža, ministru finansija Siniši Malom poručuje da razume da on ne razume štošta, pa ni njene stavove, ali da neće dozvoliti da joj podmeće, kako kaže… »
Jadranka Joksimović udarila na Malog: Neće mu proći da mi podmeće „foteljaštvo“

Jadranka Joksimović udarila na Malog: Neće mu proći da mi podmeće „foteljaštvo“

N1 Info 02.05.2023
Posle Jelene Trivan i Tanje Miščević, koje su u vlast naprednjaka ušle prešavši sa suprotnog političkog spektra, na „udar“ bivše ministarke za evropske integracije Jadranke Joksimović došao je i ministar finansija Siniša Mali, piše dnevni… »
Novi rat u SNS, Jadranka Joksimović udarila na Sinišu Malog: Izigravao je moćnog naprednjaka, nudio fotelje svojim drugarima…

Novi rat u SNS, Jadranka Joksimović udarila na Sinišu Malog: Izigravao je moćnog naprednjaka, nudio fotelje svojim drugarima…

Nova 02.05.2023
Bivša ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović nastavila je svoj "rat" protiv istaknutih naprednjaka, a ovog puta u sukob je ušla s ministrom finansija Sinišom Malim. Poručila mu je da je „izigravao moćnog kopredsednika stranke koji… »
Posle Jelene Trivan i Tanje Miščević na red kod Jadranke Joksimović došao i Siniša Mali: Neće mu proći da mi podmeće…

Posle Jelene Trivan i Tanje Miščević na red kod Jadranke Joksimović došao i Siniša Mali: Neće mu proći da mi podmeće…

Danas 02.05.2023
Posle Jelene Trivan i Tanje Miščević, koje su u vlast naprednjaka ušle prešavši sa suprotnog političkog spektra, na „udar“ bivše ministarke za evropske integracije Jadranke Joksimović došao je i ministar finansija Siniša Mali, takođe… »

Vesti dana »