Povezane vesti
Janković:Drastično niske kazne za okrivljene za ubistvo u saobraćaju
Euronews 02.05.2023
Trend u sudstvu je da se okrivljenima za ubistvo u saobraćaju izdaju drastično niske kazne ili da se minimalne kazne smanjuju kada dođu do apelacionog suda, ocenio je danas predsednik Udruženja roditelja dece stradale u saobraćaju Bogoljub Janković… »
"Kad neko počini ubistvo u saobraćaju kao olakšavajuća okolnost uzima se i da li je bitan firmi u kojoj radi"
Telegraf 02.05.2023
"Kada počinioci kažu na sudu da se kaju, to je olakšavajuća okolnost, ako je mlađi punoletnik, da li je porodičan čovek, a ništa se ne uzima kao otežavajuća okolnost", izjavio je Bogoljub Janković, predsednik Udruženja roditelja dece stradale u… »
Janković: Drastično niske kazne za okrivljene za ubistvo u saobraćaju
RTV 02.05.2023
BEOGRAD - Trend u sudstvu je da se okrivljenima za ubistvo u saobraćaju izdaju drastično niske kazne ili da se minimalne kazne smanjuju kada dođu do apelacionog suda, ocenio je danas predsednik Udruženja roditelja dece stradale u saobraćaju Bogoljub… »
Vesti dana »
Nilsen: Moguće je da će SAD upotrebiti vojne snage na Grenlandu
Politika pre 29 minutajoš 28 povezanih
Ministarka Đedović Handanović za Kurir: Šta sve Srbija dobija s dodatnih 5 odsto vlasništva u NIS-u
Kurir pre 5 satijoš 31 povezana
Novi napad botova na naloge Nova.rs, N1, Nova TV, Danas i Radar: Broj pratilaca enormno raste
Nova pre 1 satjoš 6 povezanih
EUalajv: Hladan odgovor Evrope na Trampov poziv u Odbor za mir, velike sile uzdržane
Beta pre 1 satjoš 22 povezane




