Povezane vesti

Uzbuna među turistima u Grčkoj: Nastrani vlasnik hotela imao skrivene kamere u sobama?! Snimao goste u intimnim trenucima

Uzbuna među turistima u Grčkoj: Nastrani vlasnik hotela imao skrivene kamere u sobama?! Snimao goste u intimnim trenucima

Kurir 02.05.2023
Među turistima je nastala prava pometnja nakon što je otkriveno da je vlasnik jednog hotela na Halkidikiju postavio kamere u hotelske sobe. Lokalni mediji navode da je među turistima nastala prava uzbuna kad je otkriveno da je vlasnik instalirao… »
Nastrano i jezivo! Vlasnik hotela u omiljenom letovalištu Srba skrivenom kamerom snimao goste u intimnim momentima

Nastrano i jezivo! Vlasnik hotela u omiljenom letovalištu Srba skrivenom kamerom snimao goste u intimnim momentima

Mondo 02.05.2023
Na Halkidikiju, poluostrvu na kome Srbi rado letuju, vlasnik hotela snimao je goste u sobama uz pomoć kamera koje je sakrio. Na Halkidikiju, poluostrvu na kome Srbi rado letuju, vlasnik hotela snimao je goste u sobama uz pomoć kamera koje je sakrio… »
Vlasnik hotela u Grčkoj snimao goste skrivenim kamerama, privlačio ih „razumnim cenama“

Vlasnik hotela u Grčkoj snimao goste skrivenim kamerama, privlačio ih „razumnim cenama“

Danas 02.05.2023
Nastala je prava uzbuna među turistima nakon što je otkriveno da je vlasnik hotela na Halkidikiju u Grčkoj postavio kamere u hotelske sobe, prenosi Nova.rs. Kako prenose grčki mediji, vlasnik hotela na Halkidikiju instalirao je skrivene kamere po… »
Vlasnik hotela u Grčkoj snimao goste skrivenim kamerama, privlačio ih „razumnim cenama“

Vlasnik hotela u Grčkoj snimao goste skrivenim kamerama, privlačio ih „razumnim cenama“

Danas 02.05.2023
Nastala je prava uzbuna među turistima nakon što je otkriveno da je vlasnik hotela na Halkidikiju u Grčkoj postavio kamere u hotelske sobe, prenosi Nova.rs. Kako prenose grčki mediji, vlasnik hotela na Halkidikiju instalirao je skrivene kamere po… »
Vlasnik ugradio skrivene kamere i snimao goste: Skandal na Halkidikuju: "Na internetu sam prepoznala fotografiju sobe, bila sam…

Vlasnik ugradio skrivene kamere i snimao goste: Skandal na Halkidikuju: "Na internetu sam prepoznala fotografiju sobe, bila sam…

Blic 01.05.2023
Vlasnik jednog hotela na Halkidikiju instalirao je skrivene kamere po sobama kako bi snimao i pratio ponašanje gostiju. Kako prenose grčki mediji, pozivajući se na izvore, policija je ustanovila da je snimljeno najmanje 27 ljudi, od kojih su mnogi… »

Vesti dana »