Povezane vesti

Zbog ovih 4 reči su ga uzeli za kuma! Filip otkrio kako su Prija i on odabrali Pejovića - Svadba mi nije bila na pameti!

Zbog ovih 4 reči su ga uzeli za kuma! Filip otkrio kako su Prija i on odabrali Pejovića - Svadba mi nije bila na pameti!

Mondo 02.05.2023
Filip Živojinović, suprug pevačice Aleksandre Prijović, otkrio je kako je došlo do njihovog kumstva s Acom Pejovićem. Filip Živojinović, suprug pevačice Aleksandre Prijović, otkrio je kako je došlo do njihovog kumstva s Acom Pejovićem… »
Filip Živojinović otkrio sve detalje kumstva sa acom pejovićem: Nije mi svadba padala na pamet, a on je samo rekao "Ti si…

Filip Živojinović otkrio sve detalje kumstva sa acom pejovićem: Nije mi svadba padala na pamet, a on je samo rekao "Ti si…

Kurir 02.05.2023
Aleksandra Prijović i Filip Živojinović u skladnom su braku i imaju sina Aleksandra. Njihov kum je pevač Aco Pejović a malo ko zna kako je došlo do kumstva. Filip je sada otkrio sve detalje kako je došlo do toga da baš Aca bude njihov kum. - Kada… »
Zbog jedne rečenice prija je izabrala Pejovića za kuma: Filip otkrio priču koja se krije iza kumstva sa pevačem…

Zbog jedne rečenice prija je izabrala Pejovića za kuma: Filip otkrio priču koja se krije iza kumstva sa pevačem…

Blic 02.05.2023
Pevačica Aleksandra Prijović i njen suprug Filip Živojinović u srećnom su i skladnom braku već skoro punih pet godina. Svadba koju je par napravio još uvek se pamti kao svadba veka, a jednom prilikom Filip je otkrio zbog čega su za kuma izabrali… »

Vesti dana »