Povezane vesti

Pucnjava u osnovnoj školi u Beogradu: Ubijeno devetoro, učenik planirao napad mesec dana

Pucnjava u osnovnoj školi u Beogradu: Ubijeno devetoro, učenik planirao napad mesec dana

Danas 03.05.2023
U beogradskoj osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ na Vračaru jutros je oko osam časova došlo do pucnjave, kada je jedan od učenika ispalio više hitaca na đake i zaposlene. Kako je potvrđeno iz MUP-a, osmoro dece je ubijeno, kao i jedan radnik… »
Osnovac pucao u školi na Vračaru, ubijen čuvar, petoro đaka ranjeno

Osnovac pucao u školi na Vračaru, ubijen čuvar, petoro đaka ranjeno

Dnevnik 03.05.2023
BEOGRAD: Učenik sedmog razreda Osnovne škole Vladislav Ribnikar u Beogradu otvorio je danas vatru na obezbeđenje i učenike, i tom prilikom povredio nekoliko učenika, rečeno je Tanjugu u MUP-u Srbije. Kako je rečeno ima i mrtvih, beogradski mediji… »
Pucnjava kod osnovne škole u Beogradu: Ima povređenih

Pucnjava kod osnovne škole u Beogradu: Ima povređenih

Telegraf 03.05.2023
Hitna pomoć i policija odjurile na lice mesta na Vračar. Kod osnovne škole na Vračaru jutros oko 8 sati došlo je do pucnjave, saznaje "Telegraf.rs". Prema našim informacijama, na lice mesta odjurile su Hitna pomoć i policija. Kako nezvanično… »
Jedan učenik se već operiše: Prve informacije o stanju dece koja su primljena u bolnicu u Tiršovoj

Jedan učenik se već operiše: Prve informacije o stanju dece koja su primljena u bolnicu u Tiršovoj

Telegraf 03.05.2023
Dete koje se operiše je životno ugroženo. U Dečiju kliniku u Tiršovoj ulici, kako Telegraf.rs saznaje primljeno je troje dece, iz pucnjave u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, čiji je akter učenik sedmog razreda od 14 godina. Kako saznajemo… »
Nezapamćena tragedija u Srbiji, dečak ubio osmoro đaka i čuvara u školi

Nezapamćena tragedija u Srbiji, dečak ubio osmoro đaka i čuvara u školi

N1 Info 03.05.2023
Pucnjava u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u centru Beograda - učenik je pucao na đake, nastavnicu i obezbeđenje. MUP Srbije u saopštenju potvrdio je da je poginulo osam učenika i čuvar, kao i da je ranjeno šestoro dece i jedan nastavnik… »
Pravnica: Vučić izneo zaštićene medicinske podatke o dečaku, nadležni da reaguju

Pravnica: Vučić izneo zaštićene medicinske podatke o dečaku, nadležni da reaguju

N1 Info 03.05.2023
„Ovo je bilo još jedno sramno obraćanje predsednika Republike koje je iskoristio da ponovo uzurpira ovlašćenja više državnih organa, počevši od Vlade . Izneo je i brojne podatke iz istrage, uključujući i lične i zaštićene medicinske podatke… »
Zločin je planirao mesec dana, posle masakra sam pozvao policiju: Prvi zvanični detalji pucnjave u školi na Vračaru u kojoj…

Zločin je planirao mesec dana, posle masakra sam pozvao policiju: Prvi zvanični detalji pucnjave u školi na Vračaru u kojoj…

Blic 03.05.2023
U Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na beogradskoj opštini Vračar, jutros u 8.42 časa došlo je do pucnjave u kojoj je učenik te škole, koga je policija identifikovala kao Kostu Kecmanovića, ubio osmoro đaka, 7 devojčica i jednog dečaka, i… »
Zločin je planirao mesec dana, posle masakra sam pozvao policiju: Prvi zvanični detalji pucnjave u školi na Vračaru u kojoj…

Zločin je planirao mesec dana, posle masakra sam pozvao policiju: Prvi zvanični detalji pucnjave u školi na Vračaru u kojoj…

Blic 03.05.2023
U Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na beogradskoj opštini Vračar, jutros u 8.42 časa došlo je do pucnjave u kojoj je učenik te škole, koga je policija identifikovala kao Kostu Kecmanovića, ubio osmoro đaka, 7 devojčica i jednog dečaka, i… »
Pucnjava u osnovnoj školi na Vračaru, ubijen čuvar

Pucnjava u osnovnoj školi na Vračaru, ubijen čuvar

Politika 03.05.2023
Učenik sedmog razreda Osnovne škole Vladislav Ribnikar u Beogradu otvorio je danas vatru na obezbeđenje i učenike, i tom prilikom povredio nekoliko učenika, rečeno je Tanjugu u MUP-u Srbije. Kako je rečeno ima i mrtvih. Dečak i devojčica… »
Policajci mu prišli, ubica izgovorio stravične reči: Dečak koji je počinio krvoproliće u školi nije se opirao hapšenju…

Policajci mu prišli, ubica izgovorio stravične reči: Dečak koji je počinio krvoproliće u školi nije se opirao hapšenju…

Kurir 03.05.2023
Dečak (14) koji je počinio krvoproliće u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru uhapšen je u školskom dvorištu. Izveden je sa lisicama na rukama i sa jaknom preko glave, tako da mu je lice bilo pokriveno. 00:23 Hapšenje dečaka koji je pucao u… »
Učenica koja je preživela krvavi pir u školi: "Videla sam obezbeđenje kako pada, mislila sam - bacaju petarde"

Učenica koja je preživela krvavi pir u školi: "Videla sam obezbeđenje kako pada, mislila sam - bacaju petarde"

Telegraf 03.05.2023
Za Telegraf.rs ona je opisala užas kojem je prisustvovala. "Videla sam obezbeđenje kako pada, mislila sam da neko baca petarde", reči su učenica E. M. koja je svedočila krvavom piru u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u kojem je ubijeno osmoro… »
"Ubijen je na njihove oči": Potresne reči majke, čija je ćerka svedočila pucnjavi u školi, svi u suzama zbog ubistva…

"Ubijen je na njihove oči": Potresne reči majke, čija je ćerka svedočila pucnjavi u školi, svi u suzama zbog ubistva…

Kurir 03.05.2023
Majka čija je ćerka očevidac stravične pucnjave u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, rekla je za Kurir da su svi u suzama zbog ubistva radnika obezbeđenja, Dragana. Prema nezvaničnim informacijama sa lica mesta, više osoba je mrtvo… »
Dečak ubio čuvara škole na Vračaru: Dvoje đaka hitno prebačeno u Urgentni, pištolj uzeo od oca i otvorio vatru u školi

Dečak ubio čuvara škole na Vračaru: Dvoje đaka hitno prebačeno u Urgentni, pištolj uzeo od oca i otvorio vatru u školi

Mondo 03.05.2023
U osnovnoj školi u centru Beograda dečak je pucao na učenike i obezbeđenje. U osnovnoj školi u centru Beograda dečak je pucao na učenike i obezbeđenje. Na Vračaru jutros je oko 8 došlo do pucnjave.Dečak (14) je pucao u školi na Vračaru… »
Poznato stanje povređenih u pucnjavi na Vračaru: Troje dece primljeno u Tiršovu, jedno već na operacionom stolu, životno…

Poznato stanje povređenih u pucnjavi na Vračaru: Troje dece primljeno u Tiršovu, jedno već na operacionom stolu, životno…

Kurir 03.05.2023
U Dečiju kliniku u Tiršovoj ulici, kako Telegraf.rs saznaje primljeno je troje dece, iz pucnjave u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, čiji je akter učenik sedmog razreda od 14 godina. Naime, dečak (14) pucao je u školi i tom prilikom povredio… »
Pucnjava kod osnovne škole na Vračaru: Ima povređenih

Pucnjava kod osnovne škole na Vračaru: Ima povređenih

Kurir 03.05.2023
Kod jedne osnovne škole na Vračaru jutros oko 8 došlo je do pucnjave, a prema prvim nezvaničnim informacijama, ima i povređenih. Kako se saznaje, na lice mesta odjurile su Hitna pomoć i policija. Uskoro opširnije.... (Kurir.rs/Telegraf) Kurir… »
FOTO Pucnjava kod osnovne škole na Vračaru: Hitna pomoć na licu mesta, ima povređenih

FOTO Pucnjava kod osnovne škole na Vračaru: Hitna pomoć na licu mesta, ima povređenih

Nova 03.05.2023
Kod osnovne škole na Vračaru jutros oko osam sati došlo je do pucnjave. Kako navodi ovaj portal, pozivajući se na nezvanična saznanja, ima povređenih. Na lice mesta došle su Hitna pomoć i policija. Uskoro opširnije…… »
2 Drugarice leže, ne znamo da li su žive Učenici u školi na Vračaru u panici: Jako smo se uplašili

2 Drugarice leže, ne znamo da li su žive Učenici u školi na Vračaru u panici: Jako smo se uplašili

Kurir 03.05.2023
U Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru jutros nešto pre devet sati, učenik sedmog razreda zapucao je na drugare i obezbeđenje. 00:20 Pucnjavi u školi na Vračaru „Vladislav Ribnikar“ Preživeli učenici su u panici, a kako saznajemo na… »

Vesti dana »