Povezane vesti
Niko ne treba da prođe nekažnjeno za ubistvo novinara
Politika 03.05.2023
Povodom Svetskog dana slobode medija, podaci pokazuju da medijski stručnjaci rade u veoma teškim uslovima. Dvedeset devet godina od uspostavljanja Svetskog dana slobode medija, novinari i novinarke širom sveta nastavljaju da se suočavaju sa složenim… »
Bratu, Matić, Žiofre: Zajedničkim snagama moguće unaprediti medijske slobode
RTV 03.05.2023
BEOGRAD - Položaj novinara u Srbiji odraz je šire situacije i dešavanja ne samo u Evropi, već i u svetu, rekao je povodom Svetskog dana slobode medija šef misije OEBS-a Jan Bratu. Naglasio je da je potrebno da se udruženim snagama radi na iznalaženju… »
Delegacija EU i misija OEBS-a u Srbiji: Podrška medijskim reformama i bezbednosti novinara
Danas 03.05.2023
Delegacija EU i misija Organizacije za evropsku bezbednosti i saradnju (OEBS) najavile su danas u Beogradu da će nastaviti podršku medijskim reformama i stvaranju sigurnog okruženja za novinare u Srbiji. Šef delegacije EU u Srbiji Emanuele Žofre je na… »
Delegacija EU i misija OEBS: Podrška medijskim reformama i bezbednosti novinara
Insajder 03.05.2023
Delegacija EU i misija Organizacije za evropsku bezbednosti i saradnju (OEBS) najavile su u Beogradu da će nastaviti podršku medijskim reformama i stvaranju sigurnog okruženja za novinare u Srbiji. Šef delegacije EU u Srbiji Emanuele Žiofre je na skupu… »
Vesti dana »
CEPRIS i druge organizacije se obratile UN zbog izmene pravosudnih zakona
N1 Info pre 52 minutajoš 32 povezane
Đedović: Očekujem do kraja nedelje obavezujući sporazum o otkupu akcija NIS-a
RTK pre 1 satjoš 58 povezanih
"Linkoln" plovi ka Persijskom zalivu, iranske snage u najvišem stepenu pripravnosti
RTS pre 3 minutajoš 31 povezana






