Povezane vesti
Lajčak o prijemu BiH u EU: Nije realno da budu sniženi kriterijumi za članstvo
Blic 03.05.2023
Specijalni predstavnik EU za zapadni Balkan Miroslav Lajčak izjavio je da nije realno da budu sniženi kriterijumi za prijem BiH u EU, ističući da članstvo u Uniji nije samo politička već i odluka koja se zasniva na ispunjavanju nekih standarda. - Vidim… »
Lajčak o Otvorenom Balkanu:Vazno je da je inkluzivno i da vodi ka EU
RTV 03.05.2023
ZAGREB - Specijalni predstavnik EU za Zapadni Balkan Miroslav Lajčak poručio je da nije realno da budu sniženi kriterijumi za prijem BiH u EU i naglasio da članstvo u Uniji nije samo politička već i odluka koja se zasniva na ispunjavanju nekih standarda… »
Lajčak o Otvorenom Balkanu: Važno je da je inkluzivno i da vodi ka Evropskoj uniji
Euronews 03.05.2023
Specijalni predstavnik EU za Zapadni Balkan Miroslav Lajčak poručio je da nije realno da budu sniženi kriterijumi za prijem BiH u EU, i naglasio da članstvo u Uniji nije samo politička već i odluka koja se zasniva na ispunjavanju nekih standarda. "Vidim… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 5. avgust: Danas oblačno, mestimično sa kišom
Beta pre 6 satijoš 8 povezanih

Čeka se i do dva sata: Na ovom graničnom prelazu od jutros najveća gužva: Vozači, naoružajte se strpljenjem
Blic pre 22 minutajoš 2 povezane