Povezane vesti

Dritan hitno saslušan zbog podrške lažnoj državi: Lično sam naložio ambasadorki kako da glasa u Savetu Evrope

Dritan hitno saslušan zbog podrške lažnoj državi: Lično sam naložio ambasadorki kako da glasa u Savetu Evrope

Kurir 03.05.2023
Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je tokom kontrolnog saslušanja na parlamentarnom odboru da je lično naložio ambasadorki kako da glasa i da konačna odluka o glasanju Crne Gore za priključenje tzv. države… »
Abazović: Lično sam naložio ambasadorki kako da glasa o prijemu Kosova u Savet Evrope

Abazović: Lično sam naložio ambasadorki kako da glasa o prijemu Kosova u Savet Evrope

Politika 03.05.2023
PODGORICA - Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je danas tokom kontrolnog saslušanja na parlamentarnom odboru da je lično naložio ambasadorki kako da glasa i da konačna odluka o glasanju Crne Gore za priključenje… »
“Bio sam kolegijalan, rekao sam glasaćemo ‘za'”; “Ništa protiv Srbije”

“Bio sam kolegijalan, rekao sam glasaćemo ‘za'”; “Ništa protiv Srbije”

Vesti online 03.05.2023
Abazović je izjavio tokom kontrolnog saslušanja na parlamentarnom odboru da je lično naložio ambasadorki kako da glasa u vezi prijema Kosova u SE. Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu je istakao da konačna odluka o glasanju Crne Gore za… »
Abazović: Ja sam naložio ambasadorki kako da glasa u Savetu Evrope, nije usmereno protiv Srbije

Abazović: Ja sam naložio ambasadorki kako da glasa u Savetu Evrope, nije usmereno protiv Srbije

RTS 03.05.2023
Predsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je tokom kontrolnog saslušanja na parlamentarnom odboru da je lično naložio ambasadorki kako da glasa i da konačna odluka o glasanju Crne Gore za priključenje tzv. države… »
Abazović: Podrška ulasku Kosova u Savet Evrope nije usmerena protiv Srbije

Abazović: Podrška ulasku Kosova u Savet Evrope nije usmerena protiv Srbije

N1 Info 03.05.2023
Crna Gora ozbiljno je uzdrmala svoje temelje, a rodonačelnik toga je odlazeći predsednik države Milo Đukanović. To je danas, na sednici skupštinskog Odbora za međunarodne odnose i iseljenike, kazao predsednik tog parlamentarnog radnog tela Miodrag… »

Vesti dana »