Povezane vesti

Đorđević izrazio saučešće i zatražio odlaganje utakmice Partizan - Real Madrid

Đorđević izrazio saučešće i zatražio odlaganje utakmice Partizan - Real Madrid

Politika 03.05.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Kine Aleksandar Đorđević uputio je danas saučešće porodicama žrtava povodom tragedije u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu. "Šok, neverica usled masakra u beogradskoj školi. Saučešće porodicama… »
FK Crvena zvezda i Partizan izjavili saučešća povodom tragedije u školi

FK Crvena zvezda i Partizan izjavili saučešća povodom tragedije u školi

Politika 03.05.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda izrazio je saučešće porodicama ubijenih u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar” u Beogradu. Osmoro dece i radnik obezbeđenja ubijeni su jutros o oružanom napadu četrnaestogodišnjeg učenika u beogradskoj osnovnoj… »
Saša Đorđević: Odložite utakmicu, kome je do pesme!

Saša Đorđević: Odložite utakmicu, kome je do pesme!

Sportski žurnal 03.05.2023
Selektor Kine izrazio saučešće porodicama i obratio se svojim bivšim klubovima Partizanu i Realu. Aleksandar Đorđević, legenda naše košarke, Partizanu je doneo najveću pobedu u istoriji, a tokom karijere je igrao i za Real. Selektor Kine se… »
Saša Đorđević pozvao na odlaganje meča Partizan – Real Madrid

Saša Đorđević pozvao na odlaganje meča Partizan – Real Madrid

Danas 03.05.2023
Bivši košarkaš Aleksandar Đorđević uputio je saučešće porodicama stradalih u tragediji u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ i pozvao nadležne u Srbiji i Beogradu, kao i Partizan i Real Madrid, da se odloži sutrašnja utakmica plej-ofa… »
Saša Đorđević: „Moja Srbijo, moj Beograde, moji Partizane i Real Madridu, odložite utakmicu“

Saša Đorđević: „Moja Srbijo, moj Beograde, moji Partizane i Real Madridu, odložite utakmicu“

City magazine 03.05.2023
Nakon tragedije koja se dogodila jutros u školi „Vladislav Ribnikar“ u Beogradu, u koje je učenik sedmog razreda usmrtio radnika obezbeđenja i osmoro učenika, Vlada Srbije donela je odluku da 5, 6. i 7. maj budu dani žalosti u Srbiji. Tim povodom… »
"Delije" nisu otišle na Kup, ali... Ovo su navijači Zvezde uradili posle tragedije u školi "Vladislav Ribnikar" (FOTO)

"Delije" nisu otišle na Kup, ali... Ovo su navijači Zvezde uradili posle tragedije u školi "Vladislav Ribnikar" (FOTO)

Večernje novosti 03.05.2023
POSLE tragedije koja se dogodila u Beogradu, kada je 14-godišnjak ubio osam đaka i čuvara osnovne škole "Vladislav Ribnikar", na red je došao prvi veći sportski događaj u Srbiji. Napredak i Crvena zvezda sastali su se četvrtfinalu Kupa, a iako… »
„Delije“ neće bodriti Zvezdu u Kruševcu zbog masakra u Beogradu

„Delije“ neće bodriti Zvezdu u Kruševcu zbog masakra u Beogradu

Danas 03.05.2023
Fudbaleri Crvene zvezde neće imati podršku svojih navijača na Kup meču protiv Napretka, koja se igra danas u Kruševcu od 18:30 časova. Zbog masakra u Beogradu, u kojem je učenik Kosta K. ubio čuvara i najmanje osmoro dece, „delije“ su… »
Gos: Saosećam sa svim roditeljima

Gos: Saosećam sa svim roditeljima

Sport klub 03.05.2023
Košarkaš Real Madrida Najdžel Vilijams-Gos osvrnuo se na tragediju koja se dogodila u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" jutros u Beogradu. Utakmica između Partizana i Real Madrida neće biti odložena, a počeće minutom ćutanja i u dvorani neće… »
Gos: Saosećam sa svim roditeljima

Gos: Saosećam sa svim roditeljima

Sport klub 03.05.2023
Košarkaš Real Madrida Najdžel Vilijams-Gos osvrnuo se na tragediju koja se dogodila u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" jutros u Beogradu. Utakmica između Partizana i Real Madrida neće biti odložena, a počeće minutom ćutanja i u dvorani neće… »
Ćerka Dragana Kobiljskog stradala na Vračaru...

Ćerka Dragana Kobiljskog stradala na Vračaru...

Sportske.net 03.05.2023
U pucnjavi koja se jutros dogodila u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru ubijeno je osmoro dece i radnik obezbeđenja, dok su šestoro dece i jedan nastavnik škole ranjeni i trenutno su zbrinuti u Urgentnom centru i Tiršovoj, saopštio je MUP Srbije… »
U masakru na Vračaru stradala ćerka Dragana Kobiljskog

U masakru na Vračaru stradala ćerka Dragana Kobiljskog

Sport klub 03.05.2023
U Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na beogradskoj opštini Vračar, ubijeno je najmanje devetoro ljudi, među kojima je ćerka nekadašnjeg odbojkaša Partizana, podgoričke Budućnosti i nekoliko francuskih klubova, a sada trenera, Dragana… »
"Moji Partizane i realu..." Posle tragedije u Beogradu Aleksandar Đorđević uputio emotivan apel bivšim klubovima

"Moji Partizane i realu..." Posle tragedije u Beogradu Aleksandar Đorđević uputio emotivan apel bivšim klubovima

Večernje novosti 03.05.2023
PARTIZAN i Real u četvrtak treba da igraju četvrti meč top 8 faze Evrolige, a kako se uoči te utakmice desio masakr u beogradskoj osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", reagovao je bivši as oba kluba, nekadašnji reprezentativac i selektor naše… »
„Moja Srbijo, moj Beograde“: Emotivna poruka Saleta Đorđevića zbog velike tragedije, traži odlaganje meča Partizan –…

„Moja Srbijo, moj Beograde“: Emotivna poruka Saleta Đorđevića zbog velike tragedije, traži odlaganje meča Partizan –…

Nova 03.05.2023
Imao je poseban zahtev Aleksandar Đorđević oglasio se nakon velike tragedije u Beogradu u kojoj je Kosta, učenik sedmog razreda, ubio najmanje devetoro ljudi u osnovoj školi. „Šok, neverica usled masakra u beogradskoj skoli – saučešće… »
Potresne poruke sportista zbog stravičnog zločina u Beogradu: „Ni škole više nisu bezbedne, nešto mora da se…

Potresne poruke sportista zbog stravičnog zločina u Beogradu: „Ni škole više nisu bezbedne, nešto mora da se…

Nova 03.05.2023
Svi su potreseni zbog masakra kakav Srbija ne pamti U pucnjavi koja se u sredu ujutru oko osam sati dogodila u osnovnoj školi na Vračaru ubijeno je devet osoba. Među žrtvama su deca, kao i čuvar škole, dok su šestoro dece i jedan nastavnik ranjeni… »
Evroliga uputila saučešće porodicama stradalih u tragediji u OŠ „Vladislav Ribnikar“

Evroliga uputila saučešće porodicama stradalih u tragediji u OŠ „Vladislav Ribnikar“

Danas 03.05.2023
Košarkaška Evroliga uputila je danas saučešće porodicama stradalih u tragediji u kojoj je stradalo osmoro učenika Osnovne škole „Vladislav Ribnikar“ u Beogradu. „Košarkaška porodica Evrolige želi da izrazi saučešće žrtvama i porodicama… »
Ovo je rukopis: Dečaka-ubice Planirao da ubije 15 đaka, imao "primarne mete": Proračunato sastavio spisak "glavnih žrtava"…

Ovo je rukopis: Dečaka-ubice Planirao da ubije 15 đaka, imao "primarne mete": Proračunato sastavio spisak "glavnih žrtava"…

Blic 03.05.2023
Dečak-ubica Kosta Kecmanović (13), koji je jutros oko 8.40 sati ubio osmoro đaka i čuvara u OŠ "Vladislav Ribnikar" u Beogradu, a ranio još šestoro učenika i nastavnicu istorije, stravičan zločin je planirao mesec dana unapred! Kod njega su… »
Moji partizane i realu, odložite utakmicu! Saša Đorđević: Kome je do pesme posle ovakve tragedije?

Moji partizane i realu, odložite utakmicu! Saša Đorđević: Kome je do pesme posle ovakve tragedije?

Mondo 03.05.2023
Aleksandar Đorđević moli Partizan i Real Madrid da odlože evroligaški meč. Aleksandar Đorđević moli Partizan i Real Madrid da odlože evroligaški meč. Horor u školi "Vladislav Ribnikar" potresao je sve. Učenik (14) ušao je u školu sa… »
Saša Đorđević: "Moji Partizane i Real Madridu, odložite utakmicu"

Saša Đorđević: "Moji Partizane i Real Madridu, odložite utakmicu"

Sportske.net 03.05.2023
Legendarni srpski košarkaš i nekadašnji selektor naše zemlje Aleksandar Saša Đorđević pozvao je Partizan i Real Madrid da odlože sutrašnju evroligašku utakmicu zbog tragedije koja se danas dogodila u osnovnoj školi u Beogradu. Đorđević se… »
Masakr u beogradskoj školi: Da li smo svesni dubine koju ovaj događaj ima? Ko je zakazao? Da li ćemo učiniti nešto…

Masakr u beogradskoj školi: Da li smo svesni dubine koju ovaj događaj ima? Ko je zakazao? Da li ćemo učiniti nešto…

Kurir 03.05.2023
Srbija je zanemela pred stravičnim masakrom koji se desio u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu. Učenik sedmog razreda je jutros oko 8.40 ubio osmoro učenika - sedam devojčica i jednog dečaka, kao i radnika obezbeđenja… »
Masakr u beogradskoj školi: Da li smo svesni dubine koju ovaj događaj ima? Ko je zakazao?

Masakr u beogradskoj školi: Da li smo svesni dubine koju ovaj događaj ima? Ko je zakazao?

Mondo 03.05.2023
Srbija je zanemela pred stravičnim masakrom koji se desio u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu. Srbija je zanemela pred stravičnim masakrom koji se desio u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu. Učenik… »
Posle nezapamćene tragedije u Beogradu: Oglasili se Partizanovi strani košarkaši

Posle nezapamćene tragedije u Beogradu: Oglasili se Partizanovi strani košarkaši

Večernje novosti 03.05.2023
PARTIZAN i Real u četvrtak treba da igraju četvrti meč top 8 faze Evrolige, a kako se uoči te utakmice desio masakr u beogradskoj osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", reagovali su, vidno potreseni, i pojedini igrači crno-belih. FOTO: KK… »
Potresne fotografije tragedije kakvu Srbija ne pamti: U masakru u školi na Vračaru devet ubijenih (foto)

Potresne fotografije tragedije kakvu Srbija ne pamti: U masakru u školi na Vračaru devet ubijenih (foto)

Večernje novosti 03.05.2023
U OSNOVNOJ školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru jutros je došlo do pucnjave, u kojoj je život izgubilo devet osoba, osam učenika i čuvar. Foto Z. Jovanović U masakru koji je počinio učenik ove škole K. K. (14) povređeno je sedam osoba… »
Oglasila se evroliga: Reakcija posle strašne tragedije u Beogradu

Oglasila se evroliga: Reakcija posle strašne tragedije u Beogradu

Večernje novosti 03.05.2023
PARTIZAN i Real u četvrtak treba da igraju četvrti meč top 8 faze Evrolige, a kako se uoči te utakmice desio masakr u beogradskoj osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", reagovali su i čelnici elitnog košarkaškog nadmetanja za evropske klubove. M… »
Proverava se da li je bio pijan ili drogiran: Evo šta čeka dečaka koji je izvršio masakr u školi

Proverava se da li je bio pijan ili drogiran: Evo šta čeka dečaka koji je izvršio masakr u školi

Telegraf 03.05.2023
Prema nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu otac izvršioca ovog teškog dela je uhapšen. Učenik 7. razreda K.K. (14) OŠ "Vladislav Ribnikar" koji je jutros u masovnoj pucnjavi ubio devetoro ljudi, 8 drugara i jednog radnika obezbeđenja, a… »
Kevin Panter se javio na instagramu posle užasa u Beogradu: Kapiten Partizana objavio fotografiju i tri reči

Kevin Panter se javio na instagramu posle užasa u Beogradu: Kapiten Partizana objavio fotografiju i tri reči

Mondo 03.05.2023
Kevin Panter se oglasio na društvenim mrežama posle horora u Beogradu. Kevin Panter se oglasio na društvenim mrežama posle horora u Beogradu. Horor u školi "Vladislav Ribnikar" potresao je celu Srbiju i region. Učenik (14) je ušao u školu sa… »
Đorđević: Moji Partizane i Real Madridu, odložite utakmicu!

Đorđević: Moji Partizane i Real Madridu, odložite utakmicu!

Sport klub 03.05.2023
Uprkos tragediji koja se dogodila u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu i najavljene trodnevne žalosti, utakmica između Partizana i Real Madrida biće odigrana. Tim povodom se oglasio nekadašnji selektor Srbije Aleksandar Đorđević… »
Đorđević: Moji Partizane i Real Madridu, odložite utakmicu!

Đorđević: Moji Partizane i Real Madridu, odložite utakmicu!

Sport klub 03.05.2023
Uprkos tragediji koja se dogodila u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu i najavljene trodnevne žalosti, utakmica između Partizana i Real Madrida biće odigrana. Tim povodom se oglasio nekadašnji selektor Srbije Aleksandar Đorđević… »
FK Partizan izrazio saučešće porodicama nastradalih

FK Partizan izrazio saučešće porodicama nastradalih

Sportski žurnal 03.05.2023
Crno-beli su izrazili i nadu u brz oporavak povređenih. Fudbalski klub Partizan je izrazio saučešće porodicama poginulih u nezapamćenoj tragediji koja se dogodila u OŠ Vladislav Ribnikar. „Sa neopisivim bolom i tugom zbog nezapamćene tragedije… »
Evroliga se oglasila posle užasa u Beogradu: Želimo da uputimo saučešće svim žrtvama i porodicama

Evroliga se oglasila posle užasa u Beogradu: Želimo da uputimo saučešće svim žrtvama i porodicama

Mondo 03.05.2023
Evroliga je uputila saučešće posle horora u Beogradu. Evroliga je uputila saučešće posle horora u Beogradu. Evroliga se oglasila i uputila poruku saučešća posle užasa koji se dogodio u školi "Vladislav Ribnikar" gde je učenik (14) sa… »

Vesti dana »