Povezane vesti
Poštujmo pravo na privatnost i dostojanstvo dece
Politika 03.05.2023
Centar za prava deteta izražava iskreno saosećanje sa žrtvama strašne tragedije koja se dogodila u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar”. Predstavnici ove nevladine organizacije koja je prošle godine proslavila 25. godina rada, ističu duboku žalost zbog… »
Centar za prava deteta: Učenicima omogućiti hitnu psihološku pomoć
Novi magazin 03.05.2023
Centar za prava deteta apelovao je na sve nadležne organe, a posebno na Ministarstvo zdravlja i Ministartsvo prosvete, da deci koja pohađaju Osnovnu školu "Vladislav Ribnikar" obezbede i omoguće pristup urgentnoj psihološkoj pomoći. Neophodno je hitno… »
Vesti dana »

Novaković (NPS): U Skupštini o legalizaciji, a ispred zgrade novi šatori – to je neverovatno
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Haos na 18.: Rođendanu vikinog sina zbog cece Folk divu opkolili sa svih strana - sto telefona je snima, atmosfera uzavrela, a evo šta peva slavljeniku (video)
Blic pre 3 satajoš 4 povezane

Makron zatražio od premijera u ostavci da još jednom pokuša da formira vladajuću većinu u parlamentu
Danas pre 6 satijoš 1 povezana