Povezane vesti
Čuružanin osuđen zbog pretnji sudiji i napada na pravosudnu stražu
Moj Novi Sad 04.05.2023
M. D. (26) iz Čuruga nepravosnažno je osuđen u Osnovnom sudu u Novom Sadu na jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od dve godine i tri meseca zatvora za krivična dela ugrožavanje sigurnosti i napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti, a u kaznu… »
Čuružaninu dve godine i tri meseca zatvora zbog pretnji sudiji novosadskog suda i napada na stražare
Radio 021 04.05.2023
Osnovni sud u Novom Sadu osudio je M.D. (26) iz Čuruga na dve godine i tri meseca zatvora zbog ugrožavanja sigurnosti sudije i napada na sudsku stražu. Okrivljenom je izrečena i mera bezbednosti obaveznog psihijatrijskog lečenja i čuvanja u zdravstvenoj… »
Vesti dana »
Elvira Kovač o sastanku sa evroposlanicima: Teme su bile očekivane
Insajder pre 1 satjoš 56 povezanih
Broker Jorgić: Srbija bi sa još pet odsto akcija u NIS-u mogla da blokira određene odluke
Insajder pre 5 satijoš 22 povezane
Tepić s evroparlamentarcima: Stanje u društvu na ivici sukoba, čistke u policiji, pravosuđu, građanima potrebna podrška EU
N1 Info pre 2 satajoš 25 povezanih




