Povezane vesti

Brnabićeva: Ne možete reći da je sistem zakazao

Brnabićeva: Ne možete reći da je sistem zakazao

Politika 04.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da smatra da ''sistem nije zakazao'' kada je reč o pucnjavi do koje je došlo juče u OŠ ''Vladislav Ribnikar'' u Beogradu. ''Mislim da treba prestati sa tim floskulama, sistem zakazao, krivo je društvo… »
Brnabić: Postavili smo rokove. U narednih mesec dana…

Brnabić: Postavili smo rokove. U narednih mesec dana…

Vesti online 04.05.2023
Predsednica Vlade Ana Brnabić oglasila se nakon stravičnog zločina koji se dogodio u osnovnoj školi na Vračaru. Ona se osvrnula na nove mere o kojima je juče pričao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. – Kakve god mere da donesemo, a danas je… »
Vida Petrović Škero: Sistem zakazuje već duži vremenski period (VIDEO)

Vida Petrović Škero: Sistem zakazuje već duži vremenski period (VIDEO)

Insajder 04.05.2023
"Sistem nije zakazao ovog trenutka, već zakazuje duži vremenski period i ovo što se desilo je moglo da bude predvidiva posledica. Sistem je počeo da zakazuje onda kad su počela da se dešavaju sve češća samoubistva zbog vršnjačkog nasilja“… »
Petrović Škero o tragediji u beogradskoj školi: Sistem zakazuje duži vremenski period

Petrović Škero o tragediji u beogradskoj školi: Sistem zakazuje duži vremenski period

Novi magazin 04.05.2023
Bivša predsednica Vrhovnog suda Srbije Vida Petrović Škero ocenila je u situaciji poputu tragedije u beogradskoj školi "Vladislav Ribnikar" svako mora da postupa u skladu sa zakonom, i da, kako je kazala, mora da se prizna da je sistem zakazao… »
Brnabić: Sistem nije zakazao

Brnabić: Sistem nije zakazao

RTS 04.05.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da smatra da "sistem nije zakazao" kada je reč o pucnjavi do koje je došlo juče u OŠ "Vladislav Ribnikar" u Beogradu. "Mislim da treba prestati s tim floskulama, sistem zakazao, krivo je društvo, i slično. Svi… »
Brnabić o tragediji u školi „Vladislav Ribnikar“: Sistem nije zakazao

Brnabić o tragediji u školi „Vladislav Ribnikar“: Sistem nije zakazao

N1 Info 04.05.2023
Premijerka Ana Brnabić najavila je intenzivan rad na primeni vladinih mera, posle tragedije u beogradskoj školi "Vladislav Ribnikar", te odbacila stavove da je do toga došlo jer je "sistem zakazao". Ona je za televiziju Pink kazala da je od srede… »
Brnabić o tragediji u školi na Vračaru: Sistem nije zakazao

Brnabić o tragediji u školi na Vračaru: Sistem nije zakazao

Radio 021 04.05.2023
Premijerka Ana Brnabić je najavila intenzivan rad na primeni vladinih mera, posle tragedije u beogradskoj školi "Vladislav Ribnikar", te odbacila stavove da je do toga došlo jer je "sistem zakazao". Ona je za televiziju Pink kazala da je od srede… »
Brnabić: Ne možete reći da je sistem zakazao; Vlada usvojila niz mera da se spreče tragedije poput jučerašnje

Brnabić: Ne možete reći da je sistem zakazao; Vlada usvojila niz mera da se spreče tragedije poput jučerašnje

RTV 04.05.2023
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da smatra da ''sistem nije zakazao'' kada je reč o pucnjavi do koje je došlo juče u OŠ ''Vladislav Ribnikar'' u Beogradu. ''Mislim da treba prestati sa tim floskulama, sistem zakazao, krivo je… »
Brnabić o tragediji u beogradskoj školi, vladinim merama i stavovima da je sistem zakazao

Brnabić o tragediji u beogradskoj školi, vladinim merama i stavovima da je sistem zakazao

Novi magazin 04.05.2023
Premijerka Ana Brnabić je večeras najavila intenzivan rad na primeni vladinih mera, posle tragedije u beogradskoj školi "Vladislav Ribnikar", te odbacila stavove da je do toga došlo jer je "sistem zakazao". Ona je za televiziju Pink kazala da je od… »
Brnabić: Ne možete reći da je sistem zakazao

Brnabić: Ne možete reći da je sistem zakazao

Euronews 04.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da smatra da ''sistem nije zakazao'' kada je reč o pucnjavi do koje je došlo juče u OŠ ''Vladislav Ribnikar'' u Beogradu. ''Mislim da treba prestati sa tim floskulama, sistem zakazao, krivo je društvo… »
"Ne mislim da je sistem zakazao": Brnabić o tragediji u školi: Vlada je donela čitav niz mera

"Ne mislim da je sistem zakazao": Brnabić o tragediji u školi: Vlada je donela čitav niz mera

Blic 04.05.2023
Premijerka Srbija Ana Brnabić rekla je da je Vlada donela 10 novih mera i odlučila da proširi rad već postojeće grupe za izmenu Krivičnog zakonika. Brnabić je izjavila povod stravičnog zločina zbog koga je proglašena trodnevna žalost koja će… »
Brnabić o tragediji u OŠ „Vladislav Ribnikar“: Sistem nije zakazao

Brnabić o tragediji u OŠ „Vladislav Ribnikar“: Sistem nije zakazao

Nova 04.05.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić, komentarišući tragediju u kojoj su ubijeni đaci i čuvar OŠ "Vladislav Ribnikar", izjavila je da se ne slaže sa onima koji kažu da je sistem zakazao. „Ne slažem se sa onima koji kažu da je sistem zakazao. Ako… »
Brnabić o tragediji na Vračaru: "Ne možete reći da je sistem zakazao"

Brnabić o tragediji na Vračaru: "Ne možete reći da je sistem zakazao"

Telegraf 04.05.2023
Vlada nastavlja da radi na ovom slučaju. Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da smatra da ''sistem nije zakazao'' kada je reč o pucnjavi do koje je došlo juče u OŠ ''Vladislav Ribnikar'' u Beogradu. ''Mislim da treba prestati sa tim… »

Vesti dana »