Povezane vesti
Sistem kažnjavanja "NS Patrol" juče počeo sa radom
RTV 04.05.2023
NOVI SAD - Nakon probnog perioda, sistem kažnjavanja "NS Patrol" juče je počeo sa radom. Za razliku od beogradskog "Oka sokolovog", koji kontroliše samo saobraćajnice, u Novom Sadu će se proveravati i zelene površine, pešačke zone i biciklističke staze… »
STARTOVAO NS PATROL Novosadsko oko sokolovo nadgleda saobraćaj
Dnevnik 04.05.2023
„NS patrol“ sistem juče je i zvanično počeo da radi, kao što je pre desetak dana za „Dnevnik“ najavio član Gradskog veća za komunalne i inspekcijske poslove Zdravko Jelušić. Novosadsko oko sokolovo nadgleda mirujući saobraćaj, kontroliše parkiranje na… »
Vesti dana »

EPS: Preduzetnici, mala i mikro preduzeća mogu da zaključe ugovor o garantovanom snabdevanju strujom
Forbes pre 1 satjoš 37 povezanih

Lučić: Sumnja se da je Aleksandra Subotić oštetila United Grupu i Telekom Srbija za milione evra
Blic pre 10 minutajoš 25 povezanih

Prevremeni izbori za predsednika Republike Srpske 23. Novembra: Centralna izborna komisija BiH donela odluku uz četiri glasa "za" i dva "protiv"
Kurir pre 0 minutajoš 27 povezanih

NUNS i UNS osudili fizičko sprečavanje novinarke N1 da postavi pitanja Stenu Mileru
Nedeljnik pre 1 satjoš 53 povezane