Povezane vesti

Žiofre: EU uz Srbiju u teškim danima, zastava EU na pola koplja

Žiofre: EU uz Srbiju u teškim danima, zastava EU na pola koplja

Blic 05.05.2023
Šef delegacije EU u Srbiji Emanuele Žiofre izjavio je danas povodom dve velike tragedije koje su se dogodile - prva u školi Vladislav Ribnikar, a druga u dva sela u okolini Mladenovca, da je EU uz Srbiju u ovim teškim vremenima. - EU je uz Srbiju u… »
Žiofre: EU uz Srbiju u teškim danima, zastava EU na pola koplja

Žiofre: EU uz Srbiju u teškim danima, zastava EU na pola koplja

RTV 05.05.2023
BEOGRAD - Šef delegacije EU u Srbiji Emanuele Žiofre izjavio je danas povodom dve velike tragedije koje su se dogodile - prva u školi Vladislav Ribnikar, a druga u dva sela u okolini Mladenovca, da je EU uz Srbiju u ovim teškim vremenima. "EU je uz… »
Borel uputio poruku solidarnosti sa Srbijom posle još jednog masovnog ubistva

Borel uputio poruku solidarnosti sa Srbijom posle još jednog masovnog ubistva

Novi magazin 05.05.2023
Visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i Bezbednost Žozep Borel poručio je danas povodom "još jednog masovnog ubistva u Srbiji gde su ubijeni nevini ljudi" da je EU uz Srbiju u tim teškim trenucima. "Još jedno masovno ubistvo u Srbiji gde su… »
Šef Delegacije EU u Srbiji izrazio saučešće povodom ubistava u Mladenovcu

Šef Delegacije EU u Srbiji izrazio saučešće povodom ubistava u Mladenovcu

Radio 021 05.05.2023
Šef Delegacije EU u Srbiji Emanuel Žiofre uputio je saučešće i izraze podrške povodom novog masovnog ubistva u Srbiji u kome je oružani napadač ubio osam ljudi i ranio 14. "Još jedna tragedija pogodila je sinoć Srbiju. Moje misli su sa žrtvama… »
Žofre uputio saučešće i izraze podrške posle novog masovnog ubistva u Srbiji

Žofre uputio saučešće i izraze podrške posle novog masovnog ubistva u Srbiji

Danas 05.05.2023
Šef Delegacije EU u Srbiji Emanuele Žofre uputio je saučešće i izraze podrške povodom novog masovnog ubistva u Srbiji u kome je oružani napadač ubio osam ljudi i ranio 13. „Još jedna tragedija pogodila je sinoć Srbiju. Moje misli su sa… »
Bilčik: Šokiran sam još jednom masovnom pucnjavom kod Beograda

Bilčik: Šokiran sam još jednom masovnom pucnjavom kod Beograda

RTV 05.05.2023
STRAZBUR - Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik saopštio je danas da je šokiran još jednom masovnom pucnjavom kod Beograda."Šokiran sam užasnim vestima o još jednoj masovnoj pucnjavi u blizini Beograda. Moje misli su uz… »
Bilčik: "Šokiran sam još jednom masovnom pucnjavom kod Beograda"

Bilčik: "Šokiran sam još jednom masovnom pucnjavom kod Beograda"

Blic 05.05.2023
Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik saopštio je danas da je šokiran još jednom masovnom pucnjavom kod Beograda. "Šokiran sam užasnim vestima o još jednoj masovnoj pucnjavi u blizini Beograda. Moje misli su uz porodice žrtava… »
Bilčik: Šokiran sam užasnim vestima o još jednoj masovnoj pucnjavi u Beogradu

Bilčik: Šokiran sam užasnim vestima o još jednoj masovnoj pucnjavi u Beogradu

Telegraf 05.05.2023
On je rekao da poziva na temeljnu istragu o, kako je naveo, strašnim događajima i pozvao na potpuno sprovođenje pravde. Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik saopštio je danas da je šokiran još jednom masovnom pucnjavom kod… »

Vesti dana »