Povezane vesti

Parče raja u srcu Šumadije! Zavirite na seosko imanje Jelene i Baneta Tomaševića na kom uživaju njihova tri sina FOTO)

Parče raja u srcu Šumadije! Zavirite na seosko imanje Jelene i Baneta Tomaševića na kom uživaju njihova tri sina FOTO)

Story 05.05.2023
Poznati glumac Branislav Tomašević i njegova supruga, nekadašnja manekenka Jelena Ivanović slove za jedan od najskladnijih parova na domaćoj javnoj sceni. U bračnoj zajednici iz koje imaju tri sina Dušana, Bogana i Stefana oni uživaju više od… »
Gajim svinje, ovce i gledam svoje kokoške! Srpski glumac pronašao sreću na selu, ima i plan - Kad sam ovde nema stresa!

Gajim svinje, ovce i gledam svoje kokoške! Srpski glumac pronašao sreću na selu, ima i plan - Kad sam ovde nema stresa!

Mondo 05.05.2023
Glumac iz popularne serije "Ubice moga oca" spas od gradske vreve pronašao je na selu gde uživa u prirodi i gaji životinje. Glumac iz popularne serije "Ubice moga oca" spas od gradske vreve pronašao je na selu gde uživa u prirodi i gaji životinje… »
Srpski glumac pronašao sreću na selu: "Imam svoju baštu, gajim životinje", Bane Tomašević je ovde napravio oazu mira…

Srpski glumac pronašao sreću na selu: "Imam svoju baštu, gajim životinje", Bane Tomašević je ovde napravio oazu mira…

Blic 05.05.2023
Glumac Branislav Bane Tomašević sa suprugom Jelenom i njihova tri sina dane provodi kvalitetno i diše punim plućima u gazdinstvu koje poseduju u selu nadomak Gornjeg Milanovca. - U selu sam i baš dok pričam sa vama deca me dozivaju, viču… »

Vesti dana »