Povezane vesti

Klinton: Znao sam 2011. da je pitanje vremena kada će Putin krenuti na Ukrajinu

Klinton: Znao sam 2011. da je pitanje vremena kada će Putin krenuti na Ukrajinu

Vesti online 05.05.2023
Bivši američki predsednik Bil Klinton izjavio je da je još 2011. godine znao da je “samo pitanje vremena” kada će ruski predsednik Vladimir Putin napasti Ukrajinu, preneo je “Gardijan” pisanje “Fajnenšel tajmsa”. Citirajući pojavljivanje… »
Klinton: Znao sam 2011. da je pitanje vremena kada će Putin krenuti na Ukrajinu

Klinton: Znao sam 2011. da je pitanje vremena kada će Putin krenuti na Ukrajinu

Dnevnik 05.05.2023
VAŠINGTON: Bivši američki predsednik Bil Klinton izjavio je da je još 2011. godine znao da je "samo pitanje vremena" kada će ruski predsednik Vladimir Putin napasti Ukrajinu, preneo je "Gardijan" pisanje "Fajnenšl tajmsa". Citirajući pojavljivanje… »
„Bilo je pitanje vremena kada će Putin napasti Ukrajinu“: Klinton tvrdi da je još 2011. godine znao šta Moskva smera

„Bilo je pitanje vremena kada će Putin napasti Ukrajinu“: Klinton tvrdi da je još 2011. godine znao šta Moskva smera

Nova 05.05.2023
Bivši američki predsednik Bil Klinton izjavio je da je još 2011. godine znao da je "samo pitanje vremena" kada će ruski predsednik Vladimir Putin napasti Ukrajinu. Citirajući pojavljivanje Klintona pored njegove supruge Hilari, novinar „FT“… »
Imali smo jezivi razgovor u Davosu Bil Klinton: Još 2011. sam znao da je samo pitanje vremena kada će Putin napasti Ukrajinu

Imali smo jezivi razgovor u Davosu Bil Klinton: Još 2011. sam znao da je samo pitanje vremena kada će Putin napasti Ukrajinu

Kurir 05.05.2023
Bivši američki predsednik Bil Klinton izjavio je da je još 2011. godine znao da je "samo pitanje vremena" kada će ruski predsednik Vladimir Putin napasti Ukrajinu, preneo je "Gardijan" pisanje "Fajnenšl tajmsa". Citirajući pojavljivanje Klintona… »
Klinton: Znao sam još 2011. da je samo pitanje vremena pre nego što Putin napadne Ukrajinu

Klinton: Znao sam još 2011. da je samo pitanje vremena pre nego što Putin napadne Ukrajinu

Blic 05.05.2023
Bivši američki predsednik Bil Klinton rekao je da je još 2011. znao da je “samo pitanje vremena” pre nego što Vladimir Putin napadne Ukrajinu. Klinton je rekao da je to shvatio nakon diskusije sa ruskim predsednikom u Davosu u Švajcarskoj, preneo… »

Vesti dana »