Povezane vesti

Mesi: Kajem se zbog onoga što sam učinio i prihvatam svaku odluku kluba

Mesi: Kajem se zbog onoga što sam učinio i prihvatam svaku odluku kluba

Politika 05.05.2023
PARIZA – Fudbaler Pariz Sen Žermena Lionel Mesi objavio je na društvenim mrežama da se izvinjava klubu i saigračima zbog svog puta u Saudijsku Arabiju i da prihvata odluku kluba da ga suspenduje. Rukovodstvo Pari Sen Žermena suspendovalo je na dve… »
Galtije bez komentara o Mesiju

Galtije bez komentara o Mesiju

Sportske.net 05.05.2023
Trener Pari Sen Žermena Kristof Galtije rekao je danas da ne želi da komentariše odluku kluba da suspenduje fudbalera Lionela Mesija. "Početkom nedelje su me moji saradnici obavestili o odluci da se suspenduje Leo. Kada sam dobio tu informaciju… »
Mesi: Kajem se, prihvatam svaku odluku kluba (video)

Mesi: Kajem se, prihvatam svaku odluku kluba (video)

Sportski žurnal 05.05.2023
Unapred sam dogovorio ovo putovanje u Saudijsku Arabiju i nisam mogao da ga otkažem. Fudbaler Pariz Sen Žermena Lionel Mesi objavio je na društvenim mrežama da se izvinjava klubu i saigračima zbog svog puta u Saudijsku Arabiju i da prihvata odluku… »
Galtije: Ne želim da komentarišem Mesijevu suspenziju

Galtije: Ne želim da komentarišem Mesijevu suspenziju

Politika 05.05.2023
PARIZ – Trener Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je danas da ne želi da komentariše odluku kluba da suspenduje argentinskog fudbalera Lionela Mesija, prenose francuski mediji. Rukovodstvo Pari Sen Žermena je pre tri dana suspendovalo na dve… »
Mesi: Kajem se zbog učinjenog i prihvatam svaku odluku kluba

Mesi: Kajem se zbog učinjenog i prihvatam svaku odluku kluba

Dnevnik 05.05.2023
PARIZ: Fudbaler Pariz Sen Žermena Lionel Mesi objavio je na društvenim mrežama da se izvinjava klubu i saigračima zbog svog puta u Saudijsku Arabiju i da prihvata odluku kluba da ga suspenduje. Rukovodstvo Pari Sen Žermena suspendovalo je na dve… »
I Mesi mora da se izvinjava: Kajem se…

I Mesi mora da se izvinjava: Kajem se…

Sport klub 05.05.2023
Napadač PSŽ Lionel Mesi izvinio se saigračima i ljudima iz kluba zbog kršenja klupskih pravila. Argentinac je bez dozvole kluba dva dana proveo u Saudijskoj Arabiji, a Sveci su ga suspendovali na dve nedelje. besni navijači su protestovali i tražili… »
Lionel Mesi se video porukom izvinio klubu i saigračima

Lionel Mesi se video porukom izvinio klubu i saigračima

Euronews 05.05.2023
Argentinski fudbaler, Lionel Mesi, snimio je poruku izvinjenja svom klubu i saigračima zbog toga što je otišao na neodobreni odmor u Saudijsku Arabiju. On je nakon poraza od Lorijena (1:3) otputovao sa porodociom, što je prouzrokovalo odluku kluba da… »
Neka klub odluči šta će sa mnom: Oglasio se Lionel Mesi, prvi put nakon suspenzije

Neka klub odluči šta će sa mnom: Oglasio se Lionel Mesi, prvi put nakon suspenzije

Večernje novosti 05.05.2023
PSŽ je suspendovao Lionela Mesija na dve nedelje zato što je bez dozvole kluba otputovao u Saudijsku Arabiju, a danas se po prvi put oglasio i omaleni Argentinac. Foto: EPA Mesi se izvinio saigračima i poručio da čeka odluku kluba. – Mislio sam da… »
Saopštenje Lionela Mesija: "Čekam da vidim šta će klub uraditi"

Saopštenje Lionela Mesija: "Čekam da vidim šta će klub uraditi"

Sportske.net 05.05.2023
Fudbaler Pari Sen Žermena Lionel Mesi oglasio se saopštenjem povodom minulih dešavanja zbog kojih ga je klub suspendovao. Mesi je sa porodicom otišao put Saudijske Arabije dan posle utakmice sa Lorijenom koji je Pari Sen Žermen izgubio na "Parku… »
Trener PSŽ-a: Bez komentara

Trener PSŽ-a: Bez komentara

Sportski žurnal 05.05.2023
Klub je u utorak pokrenuo disciplinski postupak protiv Lionela Mesija koji je, kako su preneli francuski mediji, suspendovan na dve nedelje pošto je bez dozvole otputovao u Saudijsku Arabiju. Trener Pari Sen Žermena Kristof Galtje nije hteo da… »
Trener Pari Sen Žermena ne želi da komentariše Mesijevu suspenziju

Trener Pari Sen Žermena ne želi da komentariše Mesijevu suspenziju

Beta 05.05.2023
Trener Pari Sen Žermena Kristof Galtje rekao je danas da ne želi da komentariše odluku kluba da suspenduje fudbalera Lionela Mesija. "Početkom nedelje su me moji saradnici obavestili o odluci da se suspenduje Leo (Mesi). Kada sam dobio tu informaciju… »
L'Ekip: Mesi više ne želi da igra za PSŽ

L'Ekip: Mesi više ne želi da igra za PSŽ

Sportski žurnal 05.05.2023
Sveci su suspendovali Argentinca na dve nedelje. Lionel Mesi ne želi više da igra za Pari Sen Žermen, koji ga je suspendovao na dve nedelje zbog toga što je bez dozvole trenera Kristofa Galtijea otputovao u Saudijsku Arabiju, prenosi L'Ekip. Mesi je… »
Ekip: Lionel Mesi više ne želi da igra za Pari Sen Žermen

Ekip: Lionel Mesi više ne želi da igra za Pari Sen Žermen

Dnevnik 05.05.2023
PARIZ: Fudbaler Pari Sen Žermena Lionel Mesi ne želi više da igra za klub iz Pariza, koji je suspendovao argentinskog reprezentativca na dve nedelje zbog toga što je bez dozvole trenera Kristofa Galtijea otputovao u Saudijsku Arabiju, prenosi Ekip… »
Ekip: Lionel Mesi više ne želi da igra za Pari Sen Žermen

Ekip: Lionel Mesi više ne želi da igra za Pari Sen Žermen

Sport klub 05.05.2023
Fudbaler Pari Sen Žermena Lionel Mesi ne želi više da igra za klub iz Pariza, koji je suspendovao argentinskog reprezentativca na dve nedelje zbog toga što je bez dozvole trenera Kristofa Galtijea otputovao u Saudijsku Arabiju, prenosi Ekip. Mesi je… »
Ekip: Lionel Mesi više ne želi da igra za Pari Sen Žermen

Ekip: Lionel Mesi više ne želi da igra za Pari Sen Žermen

Sport klub 05.05.2023
Fudbaler Pari Sen Žermena Lionel Mesi ne želi više da igra za klub iz Pariza, koji je suspendovao argentinskog reprezentativca na dve nedelje zbog toga što je bez dozvole trenera Kristofa Galtijea otputovao u Saudijsku Arabiju, prenosi Ekip. Pročitaj… »

Vesti dana »