Povezane vesti
Od danas trodnevna žalost u Srbiji
RTK 05.05.2023
Članovi Vlade doneli su odluku o proglašenju dana žalosti na teritoriji Republike Srbije, kojom se za dane žalosti određuju 5, 6. i 7. maj 2023. godine. Zbog tragičnog događaja u beogradskoj osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“, u Srbiji je proglašena… »
Programski sadržaji u medijima prilagođeni Danu žalosti
RTK 05.05.2023
U Srbiji je danas počela trodnevna žalost povodom pucnjave u osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ na Vračaru u kojoj je ubijeno devet osoba. Dan žalosti se, prema zakonu, proglašava posle naročito teške nesreće koja za posledicu ima smrt, ranjavanje, ili… »
REM: Mediji da emituju program prikladan Danu žalosti
RTK 05.05.2023
Vlada Republike Srbije proglasila je Dan žalosti na teritoriji Republike Srbije za 5, 6. i 7. maj 2023. godine. Od stupanja na snagu Zakona o izmenama i dopunama Zakona o obeležavanju Dana žalosti na teritoriji Republike Srbije („Službeni glasnik RS“… »
Vesti dana »
Tramp proglasio Ormuski moreuz teritorijom SAD, šef Mosada tajno sa sirijskim ministrom
Naslovi.ai pre 4 satijoš 34 povezane
Nije ovo leto Ivane Španović: Potpuno podbacila i u Dijamantskoj ligi
Mondo pre 7 satijoš 17 povezanih
(Video) Ruski div izbacio 168 tona vode na požare: „Iljušin“ prvi put gasio vatru na Stolovima
Dnevnik pre 1 danjoš 40 povezanih
Fedorov otvorio pitanje koje trese Kijev: Šta je Zelenski znao o milionskoj korupciji u svom krugu?
Večernje novosti pre 10 satijoš 19 povezanih


