Povezane vesti

Deca i mladi su najslabija karika društva

Deca i mladi su najslabija karika društva

RTV 05.05.2023
BEOGRAD, NOVI SAD - Psiholog Radmila Vujić Bojović izjavila je danas da su deca i mladi najslabija karika jednog društva i ocenila da kada je pritisak veliki, najslabija karika popušta prva. "Čini mi se da je to nešto čemu svedočimo sada, sigurna… »
Psiholog: Deca i mladi su najslabija karika društva

Psiholog: Deca i mladi su najslabija karika društva

IndeksOnline 05.05.2023
BEOGRAD – Psiholog Radmila Vujić Bojović izjavila je danas da su deca i mladi najslabija karika jednog društva i ocenila da kada je pritisak veliki, najslabija karika popušta prva. “Čini mi se da je to nešto čemu svedočimo sada, sigurna sam da… »
Vujić Bojović: Deca i mladi najslabija karika društva

Vujić Bojović: Deca i mladi najslabija karika društva

Glas Zapadne Srbije 05.05.2023
Psiholog Radmila Vujić Bojović izjavila je danas da su deca i mladi najslabija karika jednog društva i ocenila da kada je pritisak veliki, najslabija karika popušta prva. "Čini mi se da je to nešto čemu svedočimo sada, sigurna sam da su i dečak i… »
Psiholog: Deca i mladi su najslabija karika društva

Psiholog: Deca i mladi su najslabija karika društva

Dnevnik 05.05.2023
BEOGRAD: Psiholog Radmila Vujić Bojović izjavila je danas da su deca i mladi najslabija karika jednog društva i ocenila da kada je pritisak veliki, najslabija karika popušta prva. "Čini mi se da je to nešto čemu svedočimo sada, sigurna sam da su i… »
Psiholog upozorava: Deca i mladi su najslabija karika društva

Psiholog upozorava: Deca i mladi su najslabija karika društva

Telegraf 05.05.2023
Prema njenim rečima, tragedija koja se desila u OŠ "Vladimir Ribnikar" kao da je otvorila neke potisnute agresivne impulse kod raznih ljudi koji ih sada pokazuju. Psiholog Radmila Vujić Bojović izjavila je danas da su deca i mladi najslabija karika… »

Vesti dana »