Povezane vesti
Mlekari izneli zahteve ministarki poljoprivrede
Euronews 05.05.2023
Više udruženja poljoprivrednika iz Vojvodine, Šumadije, Pomoravlja i Zapadne Srbije zatražilo je danas da se počne sa formiranjem najniže otkupne cene sirovog mleka i da zaštitna cena bude 78 dinara plus PDV. U dopisima upućenim predsednici Vlade Srbije… »
Mlekari traže zagarantovanu otkupnu cenu mleka: Ovaj iznos bi im bio prihvatljiv
Telegraf 05.05.2023
Oni traže i da subvencije po hektaru budu najmanje 35.000 dinara za sve prijavljene površine. Više udruženja poljoprivrednika iz Vojvodine, Šumadije, Pomoravlja i Zapadne Srbije zatražilo je danas da se počne sa formiranjem najniže otkupne cene sirovog… »
Proizvođači mleka traže minimalnu zaštitnu otkupnu cena mleka od 78 dinara
Dnevnik 05.05.2023
BEOGRAD: Više udruženja poljoprivrednika iz Vojvodine, Šumadije, Pomoravlja i Zapadne Srbije zatražilo je danas da se počne sa formiranjem najniže otkupne cene sirovog mleka i da zaštitna cena bude 78 dinara plus PDV. U dopisima upućenim predsednici… »
Vesti dana »
Priveden dosadašnji šef beogradske policije zbog nestanka muškarca
BBC News pre 5 minutajoš 120 povezanih
Cene goriva u Srbiji ostaju nepromenjene do 22. maja, uredba o cenama produžena do 23. juna
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 28 povezanih
Izvršni direktor MOL-a o pregovorima o NIS: Pregovori u kritičnoj fazi, najveći izazov rok do 22. maja
Nedeljnik pre 1 satjoš 46 povezanih





