Povezane vesti

Vučić primio pismo od Čarlsa III: U potpunosti razumem razloge zbog kojih ne prisustvujete krunisanju, supruga i ja…

Vučić primio pismo od Čarlsa III: U potpunosti razumem razloge zbog kojih ne prisustvujete krunisanju, supruga i ja…

Blic 05.05.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas pismo Njegovog kraljevskog veličanstva kralja Čarlsa III, nakon što je zbog masakra u OŠ "Vladislav Ribnikar" u Beogradu , u kojoj je stradalo osmoro dece i čuvar, otkazao prisustvo… »
Kralj Čarls Treći: Najdublje saučešće, moje misli i molitve su sa svima u Srbiji koje je pogodila ova tragedija

Kralj Čarls Treći: Najdublje saučešće, moje misli i molitve su sa svima u Srbiji koje je pogodila ova tragedija

Insajder 05.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je primio danas pismo Njegovog kraljevskog veličanstva kralja Čarlsa III koji je izrazio najdublje saučešće povodom tragičnih događaja. “U potpunosti razumem razloge zbog kojih nećete biti u prilici da… »
Kralj Čarls III pisao predsedniku Srbije: "Imao sam priliku da osetim velikodušnost Srba, verujem da ćete prebroditi teške…

Kralj Čarls III pisao predsedniku Srbije: "Imao sam priliku da osetim velikodušnost Srba, verujem da ćete prebroditi teške…

Kurir 05.05.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas pismo Njegovog kraljevskog veličanstva kralja Čarlsa III, u kome se kaže: “U potpunosti razumem razloge zbog kojih nećete biti u prilici da prisustvujete ceremoniji krunisanja, imajući… »
Vučić primio pismo od kralja Čarlsa III: Razumem razloge zbog kojih nećete biti na ceremoniji

Vučić primio pismo od kralja Čarlsa III: Razumem razloge zbog kojih nećete biti na ceremoniji

RTV 05.05.2023
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas pismo Njegovog kraljevskog veličanstva kralja Čarlsa III, u kome se kaže: "U potpunosti razumem razloge zbog kojih nećete biti u prilici da prisustvujete ceremoniji krunisanja… »
Kralj Čarls uputio pismo predsedniku Srbije

Kralj Čarls uputio pismo predsedniku Srbije

Danas 05.05.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas pismo njegovog kraljevskog veličanstva kralja Čarlsa III. U pismu se kaže: “U potpunosti razumem razloge zbog kojih nećete biti u prilici da prisustvujete ceremoniji krunisanja, imajući… »
Kralj Čarls III pisao predsedniku Vučiću: Razumem zašto nećete prisustvovati ceremoniji krunisanja

Kralj Čarls III pisao predsedniku Vučiću: Razumem zašto nećete prisustvovati ceremoniji krunisanja

RTS 05.05.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas pismo Njegovog kraljevskog veličanstva kralja Čarlsa III, u kome se kaže da kralj u potpunosti razume razloge zbog kojih predsednik Vučić neće biti u prilici da prisustvujete ceremoniji… »
Vučić primio pismo od Čarlsa III: "Razumem da nećete doći na krunisanje, saučešće srpskom narodu"

Vučić primio pismo od Čarlsa III: "Razumem da nećete doći na krunisanje, saučešće srpskom narodu"

Telegraf 05.05.2023
"Nadam se i verujem da će vam upravo taj duh pomoći da prebrodite ove teške dane" Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas pismo Njegovog kraljevskog veličanstva kralja Čarlsa III, u kome se kaže: "U potpunosti razumem razloge… »

Vesti dana »