Povezane vesti

Saučešće kralja Čarlsa povodom tragičnih dešavanja u Srbiji: "Moje misli, molitve i iskreno saosećanje su sa svima koje…

Saučešće kralja Čarlsa povodom tragičnih dešavanja u Srbiji: "Moje misli, molitve i iskreno saosećanje su sa svima koje…

Blic 05.05.2023
Britanski kralj Čarls Treći uputio je danas predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću saučešće, kao i porodicama i prijateljima nastradalih u osnovnoj školi u Beogradu i selima kod Mladenovca, te istakao da iskreno saoseća sa svima koje je pogodila… »
Saučešće kralja Čarlsa povodom tragičnih dešavanja u Srbiji: "Moje misli, molitve i iskreno saosećanje su sa svima koje…

Saučešće kralja Čarlsa povodom tragičnih dešavanja u Srbiji: "Moje misli, molitve i iskreno saosećanje su sa svima koje…

Blic 05.05.2023
Britanski kralj Čarls Treći uputio je danas predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću saučešće, kao i porodicama i prijateljima nastradalih u osnovnoj školi u Beogradu i selima kod Mladenovca, te istakao da iskreno saoseća sa svima koje je pogodila… »
Bocan-Harčenko: Kada bratska Srbija pati, Rusija sa njom deli tugu

Bocan-Harčenko: Kada bratska Srbija pati, Rusija sa njom deli tugu

Pravda 05.05.2023
Predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin izrazio je saučešće srpskom narodu i porodicama poginulih i poželeo brz oporavak ranjenima, poručio je ruski ambasador u Srbiji. Ambasador Ruske Federacije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko obratio se… »
Kralj Čarls III uputio saučešće povodom tragedije u beogradskoj školi

Kralj Čarls III uputio saučešće povodom tragedije u beogradskoj školi

Danas 05.05.2023
Kralj Velike Britanije Čarls Treći je u pismu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću uputio saučešće povodom tragedije u beogradskoj Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ i poželeo narodu Srbije da prebrodi teške dane. Čarls Treći je naveo da… »
"Rusija je uz Srbiju i srpski narod": Putin izrazio saučešće nakon masakra kod Mladenovca

"Rusija je uz Srbiju i srpski narod": Putin izrazio saučešće nakon masakra kod Mladenovca

Blic 05.05.2023
Predsednik Rusije Vladimir Putin, Vlada Rusije i Ambasada Rusije u Beogradu uputili su izraze najdubljeg saučešća Srbiji i srpskom narodu zbog najnovije tragedije koja ju je zadesila, poručivši da je reč o neverovatnoj, neviđenoj i najstrašnijoj… »
Ambasador Rusije: Delimo tugu sa bratskim srpskim narodom

Ambasador Rusije: Delimo tugu sa bratskim srpskim narodom

Novi magazin 05.05.2023
Ambasador Rusije u Srbiji, Aleksandar Bocan Harčenko, izrazio je saučešće zbog "tragedije koja je zadesila bratski srpski narod" ubrzo posle stradanja dece u sredu u napadu u školi u Beogradu. „Izražavam duboko saučešće u vezi tragedije koja je… »
Ruski ambasador izazio saučešće zbog nove tragedije u Srbiji

Ruski ambasador izazio saučešće zbog nove tragedije u Srbiji

Danas 05.05.2023
Ambasador Rusije u Srbiji, Aleksandar Bocan Harčenko, izrazio je danas saučešće zbog „tragedije koja je zadesila bratski srpski narod“ ubrzo posle stradanja dece u sredu u napadu u školi u Beogradu. „Izražavam duboko saučešće u vezi… »

Vesti dana »