Povezane vesti

Srbiju rasplakao anđeoskim glasom, SAD pere sudove i radi na kasi da preživi: "Zovite me da pevam, da mogu da dam otkaz"

Srbiju rasplakao anđeoskim glasom, SAD pere sudove i radi na kasi da preživi: "Zovite me da pevam, da mogu da dam otkaz"

Mondo 05.05.2023
Marko Bošnjak 2016. godine oduševio je Srbiju i region, ali i stručni žiri nestvarnim vokalnim sposobnostima i odneo pobedu u takmičenju "Pinkove zvezdice". Marko Bošnjak 2016. godine oduševio je Srbiju i region, ali i stručni žiri nestvarnim… »
"Imam crnih: Dana..." Zbog njega je plakala cela Srbija, a sad radi u fast food-u i jedva zarađuje za život - doneo odluku…

"Imam crnih: Dana..." Zbog njega je plakala cela Srbija, a sad radi u fast food-u i jedva zarađuje za život - doneo odluku…

Blic 05.05.2023
Pevač Marko Bošnjak je 2016. godine u "Pinkovim zvezdicama" svojim vokalnim sposobnostima oduševio gledaoce kraj malih ekrana, ali i članove žirija, zbog čega je odneo pobedu. On se nedavno u hrvatskom jutarnjem programu uključio i progovorio o… »
Zbog njega je plakao region! Marko Bošnjak odneo pobedu, a na ivici egzistencije zaposlio se u fast fudu!

Zbog njega je plakao region! Marko Bošnjak odneo pobedu, a na ivici egzistencije zaposlio se u fast fudu!

Kurir 05.05.2023
Marko Bošnjak je 2016. godine u "Pinkovim zvezdicama" svojim vokalnim sposobnostima oduševio gledaoce kraj malih ekrana, ali i članove žirija, zbog čega je odneo pobedu. On se nedavno u hrvatskom jutarnjem programu uključio i progovorio o svom… »

Vesti dana »