Povezane vesti
10 minuta: Za projekte iz oblasti zaštite životne sredine tri miliona dinara
RTK 05.05.2023
Za projekte iz oblasti zaštite životne sredine iz gradskog budžeta za ovu godinu izdvojeno je tri miliona dinara. Predstavnici 23 udruženja, čije je projekte podržala lokalana samouprava, potpisali su ugovore o sufinansiranju. Potpisani ugovori sa… »
Potpisani ugovori za finansiranje/sufinansiranje projekata u oblasti zaštite životne sredine
InfoKG 05.05.2023
Sa predstavnicima 23 udruženja/organizacija u oblasti zaštite životne sredine na teritoriji grada Kragujevca za ovu godinu, Stefan Nikezić, član Gradskog veća za unapređenje i zaštitu životne sredine potpisao je ugovore o finansiranju… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO „Pumpaj, pumpaj“ odjekuje Terazijama: Vojvođani iz Zemun krenuli ka centru, studenti iz centralne Srbije stigli kod Ada mola
Nova pre 26 minutajoš 61 povezana

uživo Doček studenata na Terazijama: Prvi stigli biciklisti, tenzije kod Pionirskog parka
NIN pre 27 minutajoš 51 povezana

"Primorani smo da obustavimo saobraćaj svih međugradskih vozova": Oglasio se "Srbijavoz": Primili smo poziv da su postavljene eksplozivne naprave
Blic pre 27 minutajoš 34 povezane

Veliki broj građana na dočeku studenata na Terazijama: "Mama, tata, ne brinite - sve će biti u redu" (UŽIVO)
Novi magazin pre 27 minutajoš 34 povezane