Povezane vesti

„Švercovala sam pelene, nije me sramota, jer je tada bila strašna inflacija i bilo je jezivo“

„Švercovala sam pelene, nije me sramota, jer je tada bila strašna inflacija i bilo je jezivo“

Nova 06.05.2023
Spisateljica nikad iskrenije govorila o životnim prilikama. Jelena Bačić Alimpić dugo je bila zvezda televizijskih ekrana, a u njenim emisijama je prodefilovalo mnogo poznatih ličnosti. Međutim, ona je odlučila da se posveti pisanju, pa je objavila… »
"Švercovala sam pelene da zaradim novac": Jeleni Bačić Alimpić poziv na sud promenio život iz korena: "Poslao je policiju…

"Švercovala sam pelene da zaradim novac": Jeleni Bačić Alimpić poziv na sud promenio život iz korena: "Poslao je policiju…

Blic 06.05.2023
Jelena Bačić Alimpić bivša voditeljka, a danas cenjena književnica, povukla se iz javnosti i posvetila svojoj porodici, ali i drugom zanimanju u kom je veoma uspešna. Ipak, malo ko zna detalje iz njenog života. Priznala je da je novac zarađivala… »
Maštala da postane glumica, švercovala pelene, a poziv na sud sve je promenio! Životna priča Jelene Baćić Alimpić nalik…

Maštala da postane glumica, švercovala pelene, a poziv na sud sve je promenio! Životna priča Jelene Baćić Alimpić nalik…

Kurir 06.05.2023
Jelena Baćić - Alimpić nekada je bila omiljeno TV lice, a već nekoliko godina je književnica koja je sa svojom knjigom "Ringišpil" napravila vrtoglavi uspeh. U jeku karijere je nestala sa malih ekrana i posvetila se drugoj profesiji i porodici, a… »

Vesti dana »