Povezane vesti

Goca Tržan o agoniji koju je preživljala pored ivana marinkovića! "Neradnik koji se propio i prokockao moju ušteđevinu..."

Goca Tržan o agoniji koju je preživljala pored ivana marinkovića! "Neradnik koji se propio i prokockao moju ušteđevinu..."

Kurir 06.05.2023
Goca Tržan je iz braka sa rijaliti učesnikom Ivanom Marinkovićem dobila ćerku Lenu. Ona je o odlasku od bivšeg muža javno pričala , te istakla da je tu bilo mnogo problema. - Razveli smo se jer je on jedan neradnik koji se kockao i prokockao je svu… »
Propio se i prokockao moju ušteđevinu! Goca o paklu koji je proživela s Marinkovićem - Ponižavao me je, bila sam očajna!

Propio se i prokockao moju ušteđevinu! Goca o paklu koji je proživela s Marinkovićem - Ponižavao me je, bila sam očajna!

Mondo 06.05.2023
Pevačica Goca Tržan otvorila je dušu i ispričala sve o porocima njenog bivšeg supruga i otkrila kako je došlo do razvoda. Pevačica Goca Tržan otvorila je dušu i ispričala sve o porocima njenog bivšeg supruga i otkrila kako je došlo do razvoda… »
"Svu moju ušteđevinu je prokockao": Goca Tržan o odlasku od bivšeg: "Shvatila sam da on ne vidi da ima problem"

"Svu moju ušteđevinu je prokockao": Goca Tržan o odlasku od bivšeg: "Shvatila sam da on ne vidi da ima problem"

Blic 06.05.2023
Pevačica Goca Tržan je iz braka sa rijaliti učesnikom Ivanom Marinkovićem dobila ćerku Lenu. Ona je o odlasku od bivšeg muža javno pričala, te istakla da je tu bilo mnogo problema. - Razveli smo se jer je on jedan neradnik koji se kockao i… »

Vesti dana »