Povezane vesti

Načelnik leskovačke psihijatrije šokirao slikama: Pozirao naoružan puškama i pištoljima, reagovala i ministarka…

Načelnik leskovačke psihijatrije šokirao slikama: Pozirao naoružan puškama i pištoljima, reagovala i ministarka…

Kurir 06.05.2023
Fotografije koje je načelnik leskovačke psihijatrije sam objavljivao na društvenim mrežama obišle su jutros Srbiju i pokrenule lavinu negativnih komentara na njegov račun. Ministarka zdravlja Danica Grujičić naložila je direktoru Opšte bolnice… »
Zbog načelnika leskovačke psihijatrije i njegovih fotografija reagovala i ministarka

Zbog načelnika leskovačke psihijatrije i njegovih fotografija reagovala i ministarka

Jug press 06.05.2023
LESKOVAC-BEOGRAD Fotografije koje je načelnik leskovačke psihijatrije Goran Tojaga sam objavljivao na društvenim mrežama obišle su jutros Srbiju i pokrenule lavinu negativnih komentara na njegov račun, prenose beogradski mediji. Ministarka zdravlja… »
Načelnik leskovačke psihijatrije pozirao sa oružjem! "Pitate se i dalje zašto?!" Reagovala i ministarka zdravlja

Načelnik leskovačke psihijatrije pozirao sa oružjem! "Pitate se i dalje zašto?!" Reagovala i ministarka zdravlja

Mondo 06.05.2023
Na mrežama su se pojavila fotografije načelnika leskovačke psihijatrije na kojima nosi oružje. Na mrežama su se pojavila fotografije načelnika leskovačke psihijatrije na kojima nosi oružje. Načelnik leskovačke psihijatrije je sam objavljivao na… »
Fotografije načelnika leskovačke prihijatrije uznemirile Srbiju, reagovala ministarka zdravlja

Fotografije načelnika leskovačke prihijatrije uznemirile Srbiju, reagovala ministarka zdravlja

Rešetka 06.05.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić naložila je direktoru Opšte bolnice Leskovac da hitno preduzme mere povodom fotografija sa društvenih mreža na kojima se nalazi doktor i načelnik Službe psihijatrije Gorana Tojage na kojima se pojavljuje sa… »

Vesti dana »