Povezane vesti
Važan apel tužilaštva: Mediji da prestanu sa lažnim dojavama - oštre kazne za sve svi koji šire paniku
Kurir 06.05.2023
U cilju sprečavanja širenja netačnih vesti, povodom tragedije koja se 3. maja 2023. godine dogodila u OŠ "Vladislav Ribnikar" i tačnog informisanja javnosti, Više javno tužilaštvo u Beogradu apeluje na medije da objavljuju informacije koje su im… »
Važno saopštenje Višeg javnog tužilaštva u vezi masovnog ubistva u OŠ "Vladimir Ribnikar"
Telegraf 06.05.2023
Širenje lažnih vesti, koje ometaju odluke državnih organa ili mogu da izazovu paniku i nerede, predstavlja krivično delo - navodi se u sopštenju. U cilju sprečavanja širenja netačnih vesti, povodom tragedije koja se 3. maja 2023. godine dogodila u OŠ… »
Vesti dana »
Čubrilo prognozira zahlađenje i sneg u ovom delu Srbije, a evo kada nam stiže "februarsko proleće" i mogućih 19 stepeni!
Dnevnik pre 4 satijoš 33 povezane
Socijalistički kandidat Seguro pobedio na predsedničkim izborima u Portugaliji sa 64 odsto glasova
Euronews pre 31 minutajoš 22 povezane
Zelenski zrači optimizmom: Deset ukrajinskih centara za izvoz oružja radiće u Evropi ove godine
Večernje novosti pre 1 satjoš 26 povezanih
SAD osvojile olimpijsko zlato na ekipnom takmičenju u umetničkom klizanju
Radio sto plus pre 6 minutajoš 85 povezanih



