Povezane vesti

NBA legenda iskrena: "Jokiću se ne daje dovoljno priznanja, Denver će osvojiti titulu"

NBA legenda iskrena: "Jokiću se ne daje dovoljno priznanja, Denver će osvojiti titulu"

Telegraf 06.05.2023
Nižu se pohvale na račun "Džokera" NBA legenda i nekadašnji košarkaš Finiksa Čarls Barkli izjavio je za "NBA TV" da očekuje da će Denver osvojiti titulu ove godine. - Pobeđuje bolji tim tokom serije. Mislim da će Nagetsi pobediti ovu plej-ofu… »
Barklijeva prognoza: "Džoker osvaja titulu!"

Barklijeva prognoza: "Džoker osvaja titulu!"

Sportske.net 06.05.2023
Čarls Barkli, legendarni košarkaš u NBA ligi, govorio je o šansama Denver Nagetsa da stignu do finala. "Mislim da će Nagetsi dobiti ovu seriju. Ne samo to, mislim da će Nagetsi osvojiti prsten, da budem iskren prema vama. Imaju sve što im je… »
Kobi Brajant je inspiracija Kleja Tompsona: "Bez njega ne bih bio sportista kakav sam danas"

Kobi Brajant je inspiracija Kleja Tompsona: "Bez njega ne bih bio sportista kakav sam danas"

Telegraf 06.05.2023
Voriorsi su izjednačili na 1:1 u seriji, koja se igra na četiri pobede. Košarkaš Golden Stejta Klej Tompson izjavio je nakon utakmice sa Los Anđeles Lejkersima da je Kobi Brajant njegova najveća inspiracija, prenosi NBA TV. Košarkaši Golden Stejta… »

Vesti dana »