Повезане вести
Тужна животна прича наше певачице: Од оца доживљавала насиље, па напустила породични дом: "Само сам спаковала ствари и…
Блиц 06.05.2023
Певачица Славица Ристић била је учесница такмичења "Никад није касно", а њен животни пут нимало није био лак. Отац певачице противио се да певање буде њен позив, због чега је доживела многа понижења. - Мој тата је у то време… »
Потресна исповест певачице: Отац ме је шишао на ћелаво, закључавао и тукао!
Курир 06.05.2023
Пут некадашње учеснице шоуа „Никад није касно“, Славице Ристић није био ни мало лак. Уместо да у младости оствари своје снове и бави се оним што највише воли, певачица је доживела највеће понижење и оспоравање од свог оца. На… »
Вести дана »
Током вечери без задржавања на наплатним станицама ауто-путева: Ево какво је стање на граничним прелазима
Курир пре 2 сатајош 1 повезана
Пијан тукао жену цепаницом у главу Ужас у Земуну: Ухапшен због насиља у породици
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана
Зеленски објавио списак! Неко од њих ће заменити другог човека Украјине: "Можда бих могао и да живим без њега"
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана
(Видео) Алкохол, психијатар и развод Влада из "Магла бенда" о тешком периоду кроз који је прошао: "Боже, мени ни лекови не могу да помогну, ја нисам добро и даље"
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана
Чучковић: Нови савски мост биће 3 пута већи од старог, "кртице" за копање метроа стижу ускоро
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана


