Povezane vesti

Otac ga ukrao iz bolnice, bio je čudo od deteta: Životna priča Harija Mata Harija - Na estradi nemam nijednog prijatelja

Otac ga ukrao iz bolnice, bio je čudo od deteta: Životna priča Harija Mata Harija - Na estradi nemam nijednog prijatelja

Mondo 07.05.2023
Hari Mata Hari iskreno o detinjstvu, ljubavi prema muzici, osnivanju i raspadu grupe, ratu, privatnom životu, ali i estradi. Hari Mata Hari iskreno o detinjstvu, ljubavi prema muzici, osnivanju i raspadu grupe, ratu, privatnom životu, ali i estradi… »
„Tata me je ukrao iz bolnice, bukvalno me je strpao u kesu i odneo u strahu da ne umrem od hladnoće“

„Tata me je ukrao iz bolnice, bukvalno me je strpao u kesu i odneo u strahu da ne umrem od hladnoće“

Nova 07.05.2023
Otkriveni nepoznati detalji. Jedan od najcenjenijih izvođača pop muzike, Hari Varešanović, poznatiji kao Hari Mata Hari, nije mnogo medijima govorio o svojoj privatnosti. Pevač, rođen 1961. godine, istakao je jednom prilikom kako je izgledalo kada… »
"Tata me je ukrao iz bolnice, nije bilo grejanja": Hari Mata Hari o detinjstvu

"Tata me je ukrao iz bolnice, nije bilo grejanja": Hari Mata Hari o detinjstvu

Telegraf 07.05.2023
Varešanović je odrastao na mestu gde su se rodili brojni umetnici. Pevač Hari Varešanović, poznatiji kao Hari Mata Hari, nije mnogo medijima govorio o svojoj privatnosti. On je rođen 1961- godine, a istakao je jednom prilikom kako je izgledalo kada… »
"Otac me je strpao u kesu i izneo iz porodilišta" Hari Mata Hari o najranijem detinjstvu i kolegama: Nemam prijatelje na…

"Otac me je strpao u kesu i izneo iz porodilišta" Hari Mata Hari o najranijem detinjstvu i kolegama: Nemam prijatelje na…

Kurir 07.05.2023
Hari Mata Hari već godinama jedan je od najpopularnijih pevača zabavne muzike s prostora bivše Jugoslavije. Prodao je više od pet miliona albuma, a neki od njegovih najvećih hitova su pesme "Lejla", "Azra", "Prsten i zlatni lanac" ili "Strah me da te… »

Vesti dana »