Povezane vesti

Kruševac: MUP preduzeo sve mere povodom dečaka koji je objavio preteće poruke

Kruševac: MUP preduzeo sve mere povodom dečaka koji je objavio preteće poruke

Politika 07.05.2023
Kruševac – Zbog pretećih poruka trinaestogodišnjeg dečaka koje objavio na društvenim mrežama da će ponoviti masakr u osnovnoj školi koju pohađa, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su odmah reagovali i preduzeli sve mere i radnje iz… »
Policija pretresla stan dečaka (13) iz Kruševca: Tinejdžer pretio novim maskarom, o incidentu obavešteni Centar za…

Policija pretresla stan dečaka (13) iz Kruševca: Tinejdžer pretio novim maskarom, o incidentu obavešteni Centar za…

Blic 07.05.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kruševcu su odmah po saznanju da je dečak iz ovog grada objavio preteće poruke na svom profilu na jednoj društvenoj mreži, preduzeli sve mere i radnje iz svoje nadležnosti. Policija pretresom stana… »
Pretresli stan dečaka (13) koji je pretio masakrom: Posle pretećih poruka policija odmah odreagovala

Pretresli stan dečaka (13) koji je pretio masakrom: Posle pretećih poruka policija odmah odreagovala

Kurir 07.05.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kruševcu su 5. maja, odmah po saznanju da je dečak iz ovog grada objavio preteće poruke na svom profilu na jednoj društvenoj mreži, preduzeli sve mere i radnje iz svoje nadležnosti. Policija pretresom… »
MUP preduzeo sve mere povodom dečaka koji je objavio preteće poruke u Kruševcu

MUP preduzeo sve mere povodom dečaka koji je objavio preteće poruke u Kruševcu

Euronews 07.05.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kruševcu su odmah po saznanju da je dečak iz ovog grada objavio preteće poruke na svom profilu na jednoj društvenoj mreži, preduzeli sve mere i radnje iz svoje nadležnosti, saopšteno je večeras iz… »
"Ja ću u petak da ponovim masakr" Učenik (13) iz Kruševca na Instagramu objavio jezive pretnje! Tužilaštvo hitno…

"Ja ću u petak da ponovim masakr" Učenik (13) iz Kruševca na Instagramu objavio jezive pretnje! Tužilaštvo hitno…

Kurir 07.05.2023
Dečak (13) je 5. maja objavio na svom Instagram profilu uznemirujuću poruku preteće sadržine, u kojoj najavljuje da će izvršiti masakr. - Ja ću u petak da ponovim ovaj masakr - napisao je dečak na društvenim mrežama. On je učenik OŠ "Nada… »
"Ja ću u petak da ponovim masakr": Još jedan incident: Učenik (13) iz Kruševca na Instagramu objavio jezive pretnje

"Ja ću u petak da ponovim masakr": Još jedan incident: Učenik (13) iz Kruševca na Instagramu objavio jezive pretnje

Blic 07.05.2023
Dečak M.M. (13) je 5. maja objavio na svom Instagram profilu uznemirujuću poruku preteće sadržine, u kojoj najavljuje da će izvršiti masakr. - Ja ću u petak da ponovim ovaj masakr - napisao je dečak na društvenim mrežama. On je učenik OŠ "Nada… »
Još jedna horor pretnja - dečak (13) najavio novi masakr u Kruševcu! "u petak ću da ponovim", poruku napisao na mrežama!

Još jedna horor pretnja - dečak (13) najavio novi masakr u Kruševcu! "u petak ću da ponovim", poruku napisao na mrežama!

Mondo 07.05.2023
Još jedan maloletnik iz Kruševca je najavio na mrežama da će počiniti masakr u školi, a tužilaštvo je obavešteno o svemu! Još jedan maloletnik iz Kruševca je najavio na mrežama da će počiniti masakr u školi, a tužilaštvo je obavešteno o… »
"Ja ću u petak da ponovim ovaj masakr": Jezive pretnje učenika (13) iz Kruševca

"Ja ću u petak da ponovim ovaj masakr": Jezive pretnje učenika (13) iz Kruševca

Telegraf 07.05.2023
Objavio poruku na Instagramu. Dečak M. M. (13) je 5. maja objavio na svom Instagram profilu uznemirujuću poruku preteće sadržine, u kojoj najavljuje da će izvršiti masakr. "Ja ću u petak da ponovim ovaj masakr" napisao je dečak na društvenim… »

Vesti dana »