Povezane vesti

Iznenada preminuo estradni frizer Nikola Rakoci u 38 godini!

Iznenada preminuo estradni frizer Nikola Rakoci u 38 godini!

Svet plus 07.05.2023
Iznenada je preminuo estradni frizer Nikola Rakoci u 38 godini! Nikola je bio veliki profesionalac u svom poslu, pa ne čudi što su poznate ličnosti upravo njega birale za frizera, ali je pored poslovne saradnje sa svima bio i prijatelj. Kako piše… »
Estrada u šoku zbog prerane smrti saradnika i prijatelja: Preminuo u 38. godini, poznati se opraštaju

Estrada u šoku zbog prerane smrti saradnika i prijatelja: Preminuo u 38. godini, poznati se opraštaju

Mondo 07.05.2023
Frizer Nikola Rakoci bio je blizak prijatelj i saradnik brojnih poznatih ličnosti, a vest o njegovoj preranoj smrti ih je duboko pogodila. Frizer Nikola Rakoci bio je blizak prijatelj i saradnik brojnih poznatih ličnosti, a vest o njegovoj preranoj… »
„Drug naš dobri, putuj na neko bolje mesto“: Estrada se oprašta od prerano preminulog saradnika FOTO

„Drug naš dobri, putuj na neko bolje mesto“: Estrada se oprašta od prerano preminulog saradnika FOTO

Nova 07.05.2023
Poznati estradni frizer Nikola Rakoci iznenada je preminuo u 38. godini života. Ova vest ostavila je u šoku brojne javne ličnosti koje se od njega opraštaju putem društvenih mreža. Nikolina smrt potresla je pevačicu Milicu Todorović koja je uz… »
Umro estradni frizer Nikola Rakoci (38): Poznati se bolnim rečima oprostili od njega: "u šoku sam druže moj nasmejani"

Umro estradni frizer Nikola Rakoci (38): Poznati se bolnim rečima oprostili od njega: "u šoku sam druže moj nasmejani"

Blic 07.05.2023
Poznati estradni frizer Nikola Rakoci umro je iznenada u 38. godini. Nikola je radio u salonu kod sestre Nataše Bekvalac, Dragane, a frizirao je mnoge javne ličnosti, koje su se sada na društvenim mrežama oprostile od njega. - Nidžo moj dobri. Drug… »
Estrada zanemela! Poznati se opraštaju od prerano preminulog saradnika i prijatelja: "Putuj sa anđelima..."

Estrada zanemela! Poznati se opraštaju od prerano preminulog saradnika i prijatelja: "Putuj sa anđelima..."

Kurir 07.05.2023
Estradni frizer Nikola Rakoci, koji je sarađivao sa velikim brojem poznatih, iznenada je preminuo u 38. godini života. Ova vest ostavila je u šoku brojne javne ličnosti koje se od njega opraštaju putem društvenih mreža. Nikolina smrt potresla je… »
Poznati slomljeni zbog smrti saradnika u 38. godini: "Putuj na neko bolje mesto"

Poznati slomljeni zbog smrti saradnika u 38. godini: "Putuj na neko bolje mesto"

Telegraf 07.05.2023
Od Nikole se opraštaju brojne poznate ličnosti. Estradni frizer Nikola Rakoci, iznenada je preminuo u 38. godini života. Naime, od njega se opraštaju brojne poznate ličnosti sa kojima je sarađivao. Milica Todorović objavila je njegovu footgrafiju i… »

Vesti dana »