Povezane vesti
Kijev: ubijaćemo Ruse u bilo kojoj tački sveta
Politika 07.05.2023
Kijev je javno saopštio da se bavi terorističkom delatnosti, a samim tim, Bela kuća, koja pruža podršku zvaničnoj vlasti Ukrajine, postala je sponzorom terorizma. Šef Glavne uprave vojno-obaveštajne službe Ukrajine Kiril Budanov, komentarišući umešanost… »
Kijev: Ubijaćemo Ruse u bilo kojoj tački sveta; Moskva: Vašington sponzoriše teroriste
Sputnik 07.05.2023
Kijev je javno saopštio da se bavi terorističkom delatnosti, a samim tim, Bela kuća, koja pruža podršku zvaničnoj vlasti Ukrajine, postala je sponzorom terorizma. Šef Glavne uprave vojno-obaveštajne službe Ukrajine Kiril Budanov, komentarišući… »
Glavni ukrajinski obaveštajac: Ubijali smo Ruse i nastavićemo da ih ubijamo
Pravda 07.05.2023
Direktor Glavne obaveštajne uprave Kiril Budanov je u intervjuu za novinski portal Jahu otvoreno izjavio da je Kijev umešan u ubistva ruskih javnih ličnosti. „Nije počelo jer sam poludeo i počeo da ubijam ljude u Moskvi. To se dogodilo jer su upali u… »
Vesti dana »

Osmočasovna blokada suda u Novom Sadu, policija omogućila ulaz zaposlenima
RTS pre 1 satjoš 47 povezanih

Dačić tvrdi da je na protestima zbog blokada u 49 mesta u Srbiji bilo 33 hiljade ljudi
Beta pre 49 minutajoš 36 povezanih

"Hvala, kapitenu": Novak Đoković odao priznanje Branku Laziću za sve što je uradio u dresu Zvezde
Mondo pre 4 minutajoš 39 povezanih

Radivoju Jovoviću zatvorski pritvor do 30 dana, Isidori Čeleketić kućni pritvor do tri meseca
Radio sto plus pre 1 satjoš 19 povezanih