Povezane vesti

Delije se oglasile saopštenjem

Delije se oglasile saopštenjem

Sportski žurnal 07.05.2023
”Bez navijanja i sutra protiv Voždovca”. - Iako je prošla trodnevna žalost zbog tragedija koje su se desile u našoj zemlji, gde je stradalo mnogo nevinih ljudi, a mnogo njih je i povređeno, gde su se dve tragedije spojile u jednu nezamislivu… »
Poznavala sam to divno dete: Anabela nema od tuge i bola, njena ćerka se družila s devojčicom ubijenom u masakru

Poznavala sam to divno dete: Anabela nema od tuge i bola, njena ćerka se družila s devojčicom ubijenom u masakru

Mondo 07.05.2023
Anabela Atijas je sa ćerkama bila na sahrani jedne od sedam devojčica koje je 3. maja usmrtio njihov vršnjak u osnovnoj školi na Vračaru. Anabela Atijas je sa ćerkama bila na sahrani jedne od sedam devojčica koje je 3. maja usmrtio njihov vršnjak… »
„Delije“ neće navijati ni na narednoj Zvezdinoj utakmici zbog tragedija

„Delije“ neće navijati ni na narednoj Zvezdinoj utakmici zbog tragedija

Nova 07.05.2023
Bez navijanja. Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Voždovcu u ponedeljak od 19 časova u Superligi Srbije. Zvezda je najavila da ni na ovoj utakmici neće biti navijanja, zbog masakra koji su zadesili Srbiju. „Iako je prošla trodnevna žalost zbog… »
Anabela poznavala devojčicu ubijenu u masakru: "Divno dete, moja najmlađa ćerka se družila s njenom sestrom..." Teški dani

Anabela poznavala devojčicu ubijenu u masakru: "Divno dete, moja najmlađa ćerka se družila s njenom sestrom..." Teški dani

Kurir 07.05.2023
Tragedije koje su se u samo dva dana dogodile u našoj zemlji odnele su sedamnaest života, dok je ranjena dvadeset jedna osoba, i zavile u crno porodice, njihove prijatelje, ali i celu naciju. Proteklog vikenda roditelji, familija i prijatelji ubijenih… »
Delije: Bez navijanja i u ponedeljak protiv Voždovca

Delije: Bez navijanja i u ponedeljak protiv Voždovca

Sport klub 07.05.2023
Zvezda u ponedeljak od 19 sati gostuje Voždovcu u utakmici četvrtog kola plej-ofa Superlige. Iako će u ponedeljak proći trodnevna žalost zbog tragedija koje su se desile u Srbiji, gde je stradalo mnogo nevinih ljudi, uz veliki broj povređenih… »
Delije: ''Nema navijanja protiv Voždovca''

Delije: ''Nema navijanja protiv Voždovca''

Sportske.net 07.05.2023
Crvena zvezda u ponedeljak od 19 časova gostuje Voždovcu u okviru 34. kola Superlige, a utakmica je trebalo da bude odigrana dan ranije. Velike tragedije koje su se dogodile prethodnih dana u Beogradu i okolini Mladenovca razlog su ovog odlaganja, a u… »
"Delije" neće navijati ni posle tri dana žalosti: Ovako glasi dogovor navijača Crvene zvezde

"Delije" neće navijati ni posle tri dana žalosti: Ovako glasi dogovor navijača Crvene zvezde

Večernje novosti 07.05.2023
POSLE tragedije koja se dogodila u Beogradu, kada je 14-godišnjak ubio osam đaka i čuvara osnovne škole "Vladislav Ribnikar", a potom i masakra u okolini Mladenovca, navijači Crvene zvezde su u nedelju doneli novu odluku, vezanu za. FOTO: FK Crvena… »

Vesti dana »