Povezane vesti

Šišao me na ćelavo i tukao, uzela sam nož! Vesna Rivas otkrila potresne detalje iz života - evo kada je sve prestalo

Šišao me na ćelavo i tukao, uzela sam nož! Vesna Rivas otkrila potresne detalje iz života - evo kada je sve prestalo

Mondo 07.05.2023
Vesna Rivas je ispričala da je trpela porodično nasilje, a kasnije je slično doživela i od partnera, ali je na vreme uspela da se izvuče. Vesna Rivas je ispričala da je trpela porodično nasilje, a kasnije je slično doživela i od partnera, ali je… »
"Otac me ošišao na ćelavo, a onda sam uzela nož!" Vesna Rivas otkrila jezive detalje iz života , a tu nije bio kraj njenim…

"Otac me ošišao na ćelavo, a onda sam uzela nož!" Vesna Rivas otkrila jezive detalje iz života , a tu nije bio kraj njenim…

Kurir 07.05.2023
Porodično nasilje jedna je od tema o kojoj se ne govori dovoljno u javnosti, a statističi podaci ovog vida nasilja su zabrinjavajući. Jedna od javnih ličnosti koja je prošla kroz nasilje i javno govorila o ovome jeste pevačica Vesna Rivas koja je… »
Vesnu Rivas otac tukao, pa je ošišao na ćelavo: "Otkinula sam mu meso, pa uzela kuhinjski nož"

Vesnu Rivas otac tukao, pa je ošišao na ćelavo: "Otkinula sam mu meso, pa uzela kuhinjski nož"

Telegraf 07.05.2023
- Samo sam videla oca da je pobegao na vrata - rekla je ona. Pevačica Vesna Rivas bila je žrtva porodičnog nasilja, a zatim i od strane partnera. Naime, pevačica je progovorila o ovoj teškoj temi, te je otkrila stravične detalje. - I ja sam bila… »

Vesti dana »