Povezane vesti

Pomirli se Zvezdan i Maja: Prekrili bubice, ljubili se i šaputali: "Ti me zanimaš"

Pomirli se Zvezdan i Maja: Prekrili bubice, ljubili se i šaputali: "Ti me zanimaš"

Blic 08.05.2023
Zvezdan Slavnić nakon raskida sa Majom Marinković rešio je sa njom da porazgovara što je dovelo do njihovog pomirenja. Naime, Zvezdan i Maja su raskinule, međutim, uspeli su da nađu zajednički jezik, te su se u dvorištu "Zadruge" ponovo ljubili… »
Zvezdan nakon raskida sa Majom bacio oko na ovu zadrugarku Odbila ga, pa joj on odgovorio: "Je l' moguće da ti se sviđaju…

Zvezdan nakon raskida sa Majom bacio oko na ovu zadrugarku Odbila ga, pa joj on odgovorio: "Je l' moguće da ti se sviđaju…

Blic 07.05.2023
Maja Marinković nedavno je raskinula kratkotrajnu romansu sa Zvezdanom Slavnićem, međutim on je po svemu sudeći rešio da ne sedi skrštenih ruku, već se brže-bolje ponovo bacio u promet kako bi našao novu ljubavnicu. Naime, Milica Veselinović i… »
Prvi razgovor zvezdana i anđele nakon raskida sa Majom: Slavnić pomenuo bivšoj i porodicu, molio za oproštaj

Prvi razgovor zvezdana i anđele nakon raskida sa Majom: Slavnić pomenuo bivšoj i porodicu, molio za oproštaj

Blic 07.05.2023
Nakon raskida sa Majom Marinković Zvezdan Slavnić rešio je da porazgovara sa bivšom devojkom Anđelom Đuričić. - Desilo mi se nešto najgore što je moglo da se desi, pa se još uvek nisam sabrala, iskreno. Treba mi još vremena - rekla je Anđela… »

Vesti dana »