Povezane vesti
Reporter N1: Četvoro ranjenih iz Ribnikara i kod Mladenovca u teškom stanju
N1 Info 08.05.2023
Poslednje informacije o stanju ranjenih nakon dve pucnjave - kod Mladenovca i u OŠ "Vladislav Ribnikar"... Posle pucnjave kod Mladenovca, u Urgentnom centru zbrinuto je devet pacijenata, a njih četvoro skinuto je sa respiratora i u boljem su… »
Evo u kakvom su stanju povređeni u masakru u školi i Mladenovcu: Ima dobrih vesti - Četvoro skinuto sa respiratora!
Mondo 08.05.2023
Nakon pucnjave u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" i u Mladenovcu veliki broj povređenih se oporavlja u Kliničkom i Urgentnom centru. Nakon pucnjave u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" i u Mladenovcu veliki broj povređenih se oporavlja u… »
Četvoro skinuto sa respiratora: Evo kakvo je zdravstveno stanje povređenih u tragedijama u Beogradu i Mladenovcu
Nova 08.05.2023
Ekipa jutarnjeg programa "Probudi se" jutros se našla ispred Kliničkog centra Srbije kako bi saznala kako su deca i odrasli koji su povređeni u napadim na Vračaru i u selima u okolini Mladenovca. Od devet pacijenata koji su zadobili teške povrede u… »
Kakvo je zdravstveno stanje povređenih u tragedijama u Beogradu i Mladenovcu
Telegraf 08.05.2023
U najtežem stanju je i dalje dečak koji je zadobio povredu u vratnom delu kičme zbog čega ne oseća svoje ekstremitete. Od devet pacijenata koji su zadobili teške povrede u masovnoj pucnjavi u Mladenovcu, zbrinuti su u Kliničkom centru Srbije, i… »
Vesti dana »

Studenti blokirali ulaze u Skupštinu Novog Sada: Zovu građane da im se pridruže
Nova pre 5 satijoš 4 povezane

VIDEO Haos ispred Skupštine Novog Sada: Policija pendrecima udara studente koji su blokirali zgradu
Nova pre 2 satajoš 3 povezane

(Foto) srbija se zabelela: Nagli pad temperature doneo sneg i mraz: Rhmz najavljuje žuti meteoalar
Blic pre 9 satijoš 5 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

Tužilaštvo formiralo predmet o slučaju "zvučni top": Ispituje masovni incident tokom protesta u Ulici kralja Milana
Blic pre 8 satijoš 2 povezane