Povezane vesti

Rekao da će raditi DNK, pa priznao - više bih se radovao kada bi bila ćerka: Bojanić o pričama da ima vanbračno dete

Rekao da će raditi DNK, pa priznao - više bih se radovao kada bi bila ćerka: Bojanić o pričama da ima vanbračno dete

Mondo 08.05.2023
Miloš Bojanić je prokomentarisao navode da ima vanbračnog sina kojeg navodno traži u Americi, te priznao da bi voleo da ima još dece. Miloš Bojanić je prokomentarisao navode da ima vanbračnog sina kojeg navodno traži u Americi, te priznao da bi… »
Ako u Americi ima neka žena s kojom sam bio neka se javi: Folker priznao da možda ima vanbračno dete - "Radićemo DNK!"

Ako u Americi ima neka žena s kojom sam bio neka se javi: Folker priznao da možda ima vanbračno dete - "Radićemo DNK!"

Mondo 08.05.2023
Folker Miloš Bojanić je svojevremeno priznao da je bio neveran supruzi. Folker Miloš Bojanić je svojevremeno priznao da je bio neveran supruzi Pevač Miloš Bojanić, kojeg smo svojevremeno gledali u rijalitijima Farma, Dvor i Zadruga, jednom prilikom… »
Miloš Bojanić šokirao izjavom o vanbračnom detetu: "Oduvek sam hteo treće, uradiću DNK i odmah ću ga priznati"

Miloš Bojanić šokirao izjavom o vanbračnom detetu: "Oduvek sam hteo treće, uradiću DNK i odmah ću ga priznati"

Telegraf 08.05.2023
Bojanić je svojevremeno poručio da će priznati vanbračno dete, ako ga ima. Pevač Miloš Bojanić svojevremeno je komentarisao spekulacije da ima vanbračnog sina, te tada istakao da će ukoliko ima vanbračno dete odmah ga priznati. Folker je, naime… »

Vesti dana »