Povezane vesti

"Gazda kluba je pokušao da me poljubi na silu": Marina Tadić progovorila o agoniji kroz koju je prošla: "Gurnula sam ga…

"Gazda kluba je pokušao da me poljubi na silu": Marina Tadić progovorila o agoniji kroz koju je prošla: "Gurnula sam ga…

Blic 08.05.2023
Pevačica Marina Tadić tri godine se nije pojavljivala u medijima, zbog trudnoće, a kasnije jer je želela da se u potpunosti posveti ćerki Veri u prvim godinama života, a sada je odlučila da progovori o neprijatnim trenucima sa kojima se susrela na… »
Gazda kluba je pokušao da me poljubi: Ispovest pevačice koja se zamalo pobila - "Posle slao SMS da više neću pevati"

Gazda kluba je pokušao da me poljubi: Ispovest pevačice koja se zamalo pobila - "Posle slao SMS da više neću pevati"

Mondo 08.05.2023
Marina Tadić ispričala šta joj se desilo na jednom nastupu pre 16 godina. Marina Tadić ispričala šta joj se desilo na jednom nastupu pre 16 godina Pevačica Marina Tadić, koja je napravila pauzu u karijeri kako bi se posvetila majčinstvu, najavila… »
"Gazda kluba je pokušao da me poljubi na silu": Marina Tadić prošla kroz neprijatnost na početku karijere

"Gazda kluba je pokušao da me poljubi na silu": Marina Tadić prošla kroz neprijatnost na početku karijere

Telegraf 08.05.2023
Nakon medijske ilegale otvoreno je govorila o majčinstvu, ali i seksualnom uznemiravanju koje je pretrpela na početku karijere, pa istakla da je zbog svog borbenog temperamenta zatvorila mnoga vrata. Marina Tadić napravila je trogodišnju muzičku… »

Vesti dana »