Povezane vesti

RAZVOD posle toliko godina! Tijana je mesecima pokušala da sakrije, sada je stiglo zvanično saopštenje: Ne živimo više…

RAZVOD posle toliko godina! Tijana je mesecima pokušala da sakrije, sada je stiglo zvanično saopštenje: Ne živimo više…

Story 08.05.2023
Mada živi u drugoj državi, u Makedoniji, sestra Tijane Dapčević trudila se da, kada god je potrebno, bude tu za pevačicu, bude njen najveći oslonac i podrži je čak i kada greši, sada je došlo vreme da pop zvezda svojoj voljenoj sestri uzvrati… »
Zvanično sam i dalje udata, ali ne živimo zajedno: Razvodi se Tamara Todevska - "Dugo sam bila u tom kavezu"

Zvanično sam i dalje udata, ali ne živimo zajedno: Razvodi se Tamara Todevska - "Dugo sam bila u tom kavezu"

Mondo 08.05.2023
Sestra Tijana Dapčević, makedonska pevačica Tamara Todevska, otkrila da se razvodi posle 7 godina braka. Sestra Tijana Dapčević, makedonska pevačica Tamara Todevska, otkrila da se razvodi posle 7 godina braka Pevačica Tamara Todevska, sestra Tijane… »
„Rekli su da mi drugi jajnik nije prohodan, a nije mi suđeno da rodim dete ljudima sa kojima sam bila“: Našoj pevačici…

„Rekli su da mi drugi jajnik nije prohodan, a nije mi suđeno da rodim dete ljudima sa kojima sam bila“: Našoj pevačici…

Nova 08.05.2023
Iznela svoju priču. Pevačica Mina Kostić dugo je na estradi a pre nego što je snimila prvi CD, pevala je u lokalima gde je bila veoma zapažena od strane estradne elite. „Pevala sam na splavu ‘Pirana’, a pre toga u Mokrom Lugu kod jednog… »
Tamara Todevska se razvodi: „Rešila sam da izađem iz kaveza“

Tamara Todevska se razvodi: „Rešila sam da izađem iz kaveza“

Nova 08.05.2023
Pevačica odlučila da se razvede nakon sedam godina braka. Tamara Todevska odlučila je da nakon sedam godina braka stavi tačku sa košarkašem Aleksandrom Dimtrovskim. Tamara navodi da je dugo živela u agoniji, a da odluku nije dovela preko noći… »
Razvodi se Tamara Todevska: Nakon sedam godina braka odlučila da stavi tačku na ljubav

Razvodi se Tamara Todevska: Nakon sedam godina braka odlučila da stavi tačku na ljubav

Telegraf 08.05.2023
Kako i sama kaže, odluku nije donela preko noći, a sada je priznala da je dugo živela u agoniji. Pevačica Tamara Todevska razvodi se od košarkaša Aleksandra Dimtrovskog nakon sedam godina braka. Kako i sama kaže, odluku nije donela preko noći, a… »

Vesti dana »