Povezane vesti

Načelnik psihijatrije podneo ostavku zbog medijskih natpisa o fotografijama koje je objavljivao

Načelnik psihijatrije podneo ostavku zbog medijskih natpisa o fotografijama koje je objavljivao

Jug press 08.05.2023
LESKOVAC Načelnik odeljenja psihijatrije Opšte bolnice u Leskovcu dr Goran Tojaga podneo je jutros ostavku na tu poziciju zbog medijskih natpisa o fotografijama sa oružjem koje je objavljivao na svom fejsbuk profilu. Informaciju o ostavci potvrdio je… »
Danica Grujičić urgirala zbog fotografija načelnika sa oružjem! Podneo ostavku nakon što su isplivale u javnost

Danica Grujičić urgirala zbog fotografija načelnika sa oružjem! Podneo ostavku nakon što su isplivale u javnost

Mondo 08.05.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić oglasila se povodom fotografija sa oružjem načelnika leskovačke psihijatrije Gorana Tojaga. Ministarka zdravlja Danica Grujičić oglasila se povodom fotografija sa oružjem načelnika leskovačke psihijatrije… »
U Leskovcu ostavka načelnika psihijatrije zbog fotografija sa replikama oružja

U Leskovcu ostavka načelnika psihijatrije zbog fotografija sa replikama oružja

Dnevnik 08.05.2023
LESKOVAC: Načelnik psihijatrije Opšte bolnice u Leskovcu Goran Tojaga podneo je ostavku, izjavio je danas direktor Opšte bolnice u Leskovcu Nebojša Dimitrijević. Dimitrijević je za RTS objasnio da je Tojaga ostavku podneo iz moralnih razloga zbog… »
Načelnik psihijatrije u bolnici u Leskovcu podneo ostavku zbog fotografija sa replikama oružja

Načelnik psihijatrije u bolnici u Leskovcu podneo ostavku zbog fotografija sa replikama oružja

RTS 08.05.2023
Načelnik psihijatrije Opšte bolnice u Leskovcu Goran Tojaga podneo je ostavku, potvrđeno je RTS-u. Ostavku je, kako se navodi iz bolnice, podneo iz moralnih razloga zbog fotografija sa replikama oružja na društvenoj mreži "Fejsbuk". Zbog starih, ali… »
Načelnik psihijatrije u Leskovcu podneo ostavku zbog fotografija sa pištoljima i puškama

Načelnik psihijatrije u Leskovcu podneo ostavku zbog fotografija sa pištoljima i puškama

Blic 08.05.2023
Načelnik psihijatrije Opšte bolnice u Leskovcu Goran Tojaga podneo je ostavku, izjavio je danas direktor Opšte bolnice u Leskovcu Nebojša Dimitrijević. Dimitrijević je za RTS objasnio da je Tojaga ostavku podneo iz moralnih razloga zbog starih, ali… »
Načelnik psihijatrije u Leskovcu podneo ostavku zbog fotografija sa pištoljima i puškama

Načelnik psihijatrije u Leskovcu podneo ostavku zbog fotografija sa pištoljima i puškama

Blic 08.05.2023
Načelnik psihijatrije Opšte bolnice u Leskovcu Goran Tojaga podneo je ostavku, izjavio je danas direktor Opšte bolnice u Leskovcu Nebojša Dimitrijević. Dimitrijević je za RTS objasnio da je Tojaga ostavku podneo iz moralnih razloga zbog starih, ali… »
Načelnik psihijatrije u leskovačkoj bolnici podneo ostavku zbog fotografija sa replikama oružja

Načelnik psihijatrije u leskovačkoj bolnici podneo ostavku zbog fotografija sa replikama oružja

Insajder 08.05.2023
Načelnik psihijatrije Opšte bolnice u Leskovcu Goran Tojaga podneo je ostavku, izjavio je danas direktor Opšte bolnice u Leskovcu Nebojša Dimitrijević. Dimitrijević je za RTS objasnio da je Tojaga ostavku podneo iz moralnih razloga zbog starih, ali… »
Načelnik leskovačke psihijatrije podneo ostavku nakon što je pozirao naoružan: Reagovala i ministarka Grujičić

Načelnik leskovačke psihijatrije podneo ostavku nakon što je pozirao naoružan: Reagovala i ministarka Grujičić

Telegraf 08.05.2023
Ministarka zdravlja Danica Grujičić je ranije u telefonskom razgovoru rekla direktoru leskovačke Opšte bolnice da preduzme neke mere povodom tih fotografija, koje su se delile na društvenim mrežama. Načelnik psihijatrije Opšte bolnice u Leskovcu… »
Skandalozna „odbrana“ psihijatra iz Leskovca: Neko voli kuce, mace, automobile, pa se slika, a ja volim oružje

Skandalozna „odbrana“ psihijatra iz Leskovca: Neko voli kuce, mace, automobile, pa se slika, a ja volim oružje

Nova 08.05.2023
"Volim oružje i da se igram rata, ali to nije zločin. Pre više godina sam se fotografisao s replikama pištolja posle partije airsofta, ali sad sam sve skinuo s profila i zbog tih starih slika sam podneo ostavku. Duboko sam potresen što me na bilo… »
Leskovački psihijatar nakon podnošenja ostavke: Volim oružje, ali to nije zločin

Leskovački psihijatar nakon podnošenja ostavke: Volim oružje, ali to nije zločin

N1 Info 08.05.2023
"Volim oružje i da se igram rata, ali to nije zločin", izjavio je za Nova.rs dr Goran Tojaga koji je podneo ostavku na funkciju načelnika Službe za psihijatriju Opšte bolnice u Leskovcu. „Pre više godina sam se fotografisao s replikama pištolja… »
Načelnik psihijatrije u Leskovcu podneo ostavku zbog fotografija sa oružjem

Načelnik psihijatrije u Leskovcu podneo ostavku zbog fotografija sa oružjem

Danas 08.05.2023
Zbog starih, ali aktuelizovanih fotografija s replikama oružja na Fejsbuku, načelnik psihijatrije u Leskovcu Goran Tojaga iz moralnih razloga podneo je ostavku, potvrdio je za agenciju Beta direktor bolnice u tom mestu Nebojša Dimitrijević. Ministarka… »
"Neko voli kuce, mace, pa se slika - ja Volim oružje!" Psihijatar u Leskovcu kačio skandalozne slike, ovako se pravdao!

"Neko voli kuce, mace, pa se slika - ja Volim oružje!" Psihijatar u Leskovcu kačio skandalozne slike, ovako se pravdao!

Mondo 08.05.2023
Načelnik leskovačke psihijatrije Goran Tojaga je podneo ostavku, nakon fotografija sa oružjem. Načelnik leskovačke psihijatrije Goran Tojaga je podneo ostavku, nakon fotografija sa oružjem. "Volim oružje i da se igram rata, ali to nije zločin. Pre… »
Načelnik psihijatrije u Leskovcu podneo ostavku zbog fotografija sa oružjem

Načelnik psihijatrije u Leskovcu podneo ostavku zbog fotografija sa oružjem

Novi magazin 08.05.2023
Zbog starih, ali aktuelizovanih fotografija s replikama oružja na Fejsbuku, načelnik psihijatrije u Leskovcu Goran Tojaga iz moralnih razloga podneo je ostavku, potvrdio je za agenciju Beta direktor bolnice u tom mestu Nebojša Dimitrijević. Ministarka… »
Psihijatar koji pozira s oružjem podneo ostavku! Direktor bolnice u Leskovcu: Evo šta je dr Tojaga uradio sa šokantnim…

Psihijatar koji pozira s oružjem podneo ostavku! Direktor bolnice u Leskovcu: Evo šta je dr Tojaga uradio sa šokantnim…

Kurir 08.05.2023
Dr Goran Tojaga podneo je ostavku na mesto načelnika psihijatrije u Opštoj bolnici u Leskovcu, potvrdio je za Kurir direktor ove bolnice Nebojša Dimitrijević. Tojaga, koji sebe naziva Don, je u žižu javnosti dospeo nakon što su isplivale njegove… »

Vesti dana »