Povezane vesti

Vučić ni tada ni sada nije bio sposoban da razume film “Vidimo se u čitulji”: Janko Baljak za Danas

Vučić ni tada ni sada nije bio sposoban da razume film “Vidimo se u čitulji”: Janko Baljak za Danas

Danas 08.05.2023
“Vučić je univerzalna neznalica koja se razume u sve pa i u dokumentarne filmove. A zapravo je vrhovni nasilnik koji je likove iz podzemlja o kojima sam pravio film uveo u mainstream Srbije”, kaže za Danas Janko Baljak, reditelj kultnog… »
Baljak odgovara Vučiću: Moj film je bio krik da se zlo zaustavi, a vaša vlast je likove iz podzemlja uvela u mejnstrim

Baljak odgovara Vučiću: Moj film je bio krik da se zlo zaustavi, a vaša vlast je likove iz podzemlja uvela u mejnstrim

Nova 08.05.2023
Površna, univerzalna neznalica. Stručnjak za sve pa i za dokumentarne filmove. Bez srama stavlja u kontekst odgovornosti za nasilje moj film "Vidimo se u čitulji" koji je pre 30 godina bio krik da se zlo zaustavi, a njegova vlast je likove iz podzemlja… »
Janko Baljak odgovorio na Vučićeve kritike na račun filma „Vidimo se u čitulji“

Janko Baljak odgovorio na Vučićeve kritike na račun filma „Vidimo se u čitulji“

N1 Info 08.05.2023
Reditelj Janko Baljak poručio je da je njegov dokumentarni film "Vidimo se u čitulji" bio krik da se zlo zaustavi, a da je vlast Aleksandra Vučića kriminalce uvela u mejnstrim. „Površna, univerzalna neznalica. Stručnjak za sve pa i za dokumentarne… »

Vesti dana »