Povezane vesti
U Beogradu protestni skup ‘Srbija protiv nasilja’
Al Jazeera 08.05.2023
Ispred Skupštine Srbije u Beogradu, počeo je protestni skup „Srbija protiv nasilja“. Stotine građana okupile su se na poziv više parlamentarnih opozicionih stranaka, upućen nakon dvije velike tragedije u kojima je u masovnim pucnjavama u toj… »
Organizatori skupa ‘Srbija protiv nasilja’: Neće biti govornika, zahteve ispuniti do 12. maja
Radio sto plus 08.05.2023
U saopštenju su pozvali gradjane da dodju na protesni skup čiji početak je zakazan za 18.00 ispred zgrade Sklupštine Srbije, saopšteno je iz pokreta Ne davimo Beograd, koji je suorganizator skupa. Organizatori su naveli i da organizuju protest kako… »
Protest „Srbija protiv nasilja“ danas u 18 sati u Beogradu
Glas Šumadije 08.05.2023
Kako bismo se izborili da se tragični događaji koji su u crno zavili naše društvo nikada više ne dogode, pozivamo vas na protestni skup „Srbija protiv nasilja“ koji će biti održan danas, sa početkom u 18 sati, na platou ispred Narodne… »
Vesti dana »

Studenti čekaju pravdu: Buka i performans ispred sudnice, početak suđenja odložen
N1 Info pre 2 satajoš 53 povezane

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 4 satijoš 35 povezanih

Još tri žene žrtve požara u staračkom domu u Beogradu: Broj mrtvih sada 11
BBC News pre 9 satijoš 23 povezane

Manojlović: Istragu o upotrebi zvučnog topa da vode UN i OEBS a ne FBI ili FSB
NIN pre 7 satijoš 33 povezane

Godinu dana čekanja na istinu: I dalje se ne zna sudbina Danke Ilić, optužnica nije potvrđena
Radio 021 pre 2 satajoš 32 povezane