Povezane vesti

Prvi put ovo pričam, znaju samo roditelji i porodica! Šok ispovest naše košarkašice: Pobedila tumor, pa igrala za Srbiju

Prvi put ovo pričam, znaju samo roditelji i porodica! Šok ispovest naše košarkašice: Pobedila tumor, pa igrala za Srbiju

Mondo 08.05.2023
Na Svetskom prvenstvu koje je Srbija završila u četvrtfinalu nastupila je i Saša Čađo, mesec dana nakon što joj je otkriven tumor. Na Svetskom prvenstvu koje je Srbija završila u četvrtfinalu nastupila je i Saša Čađo, mesec dana nakon što joj… »
Šok-intervju naše zvezde košarke: Krila od svih da ima tumor, pa mesec dana posle operacije krenula sa Srbijom na Svetsko…

Šok-intervju naše zvezde košarke: Krila od svih da ima tumor, pa mesec dana posle operacije krenula sa Srbijom na Svetsko…

Večernje novosti 08.05.2023
SAŠA Čađo, košarkašica koja je sa reprezentacijom Srbije osvojila čak četiri medalje sa velikih takmičenja, otkrila je neverovatnu stvar o sebi. Jutjub / Na ivici terena Tokom intervjua za emisiju "Na ivici terena", banjalučke ATV, ona je po prvi… »
"Saznala sam da imam tumor mesec dana pred SP": Srpska košarkašica otkrila životnu dramu koju je imala

"Saznala sam da imam tumor mesec dana pred SP": Srpska košarkašica otkrila životnu dramu koju je imala

Telegraf 08.05.2023
Na svu sreću, tumor je bio dobroćudan. Srpska košarkašica Saša Čađo otkrila je jednu tajnu koju je dugo skrivala, a to je da je mesec dana pred Svetsko prvenstvo prošle godine saznala da ima tumor! Čađo je gostovala u emiciji "Na ivici terena"… »

Vesti dana »