Povezane vesti

Orlić osuđuje pretnje Vučiću: Srbija stoji uz svog predsednika i bira život i budućnost

Orlić osuđuje pretnje Vučiću: Srbija stoji uz svog predsednika i bira život i budućnost

Kurir 09.05.2023
Vladimir Orlić, potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke, osudio je pretnje ubistvom predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću upućene na jučerašnjem protestu u centru Beograda od glavnog i odgovornog urednika "Tabloida" Milovana Brkića… »
Otkinuti glavu Vučiću protestom protiv nasilja?! Sagovornici Kurir TV o zahtevima opozicije: Budite oprezni zbog domino…

Otkinuti glavu Vučiću protestom protiv nasilja?! Sagovornici Kurir TV o zahtevima opozicije: Budite oprezni zbog domino…

Kurir 09.05.2023
Na pretnje Milovana Brkića da će "morati puškama da se reši sudbina Srbije", i da će mu "otkinuti glavu" uz psovke upućene majci predsednika, Vučić je kazao da je zamolio istinski i iskreno ljude da ne organizuju ovakve proteste. Aleksandar… »
Brnabić: Posebno je strašno što se tokom protesta čula poruka da će „klinci puškama morati da reše sudbinu Srbije“

Brnabić: Posebno je strašno što se tokom protesta čula poruka da će „klinci puškama morati da reše sudbinu Srbije“

Danas 08.05.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić je poručila da je “posebno strašno” što se tokom današnjeg protesta u Beogradu čula poruka da će „klinci puškama morati da reše sudbinu Srbije“. Ana Brnabić je na Tviter nalog Srpske napredne stranke… »
„Moji dronovi ne lažu“: Željko Mitrović naveo da se na protestu „Srbija protiv nasilja“ u Beogradu okupilo nešto…

„Moji dronovi ne lažu“: Željko Mitrović naveo da se na protestu „Srbija protiv nasilja“ u Beogradu okupilo nešto…

Danas 08.05.2023
Vlasnik Televizije Pink Željko Mitrović naveo je da se u Beogradu na današnjem „opozicionom protestu, prikrivenom naslovom ‘Srbija protiv nasilja'“, okupilo nešto više od 2.000 ljudi. Vrlo precizno, jer moji dronovi ne lažu, konstatovao je… »

Vesti dana »