Povezane vesti

Oglasila se direktorka škole "Vladislav Ribnikar": Ovo su njene prve reči posle masovnog ubistva

Oglasila se direktorka škole "Vladislav Ribnikar": Ovo su njene prve reči posle masovnog ubistva

Kurir 09.05.2023
Po prvi put se oglasila Snežana Knežević, direktorka OŠ "Vladislav Ribnikar" u kojoj je došlo do masovne pucnjave, kada je učenik sedmog razreda (13) ubio osmoro učenika i čuvara, a ranio još šest svojih drugara i nastavnicu istorije. - Ja znam… »
SRBIJA TUGUJE Sutra komemoracija žrtvama u OŠ "Vladislav Ribnikar", MUP: Pojačano prisustvo policije u školama

SRBIJA TUGUJE Sutra komemoracija žrtvama u OŠ "Vladislav Ribnikar", MUP: Pojačano prisustvo policije u školama

Euronews 09.05.2023
Srbija tuguje za žrtvama dve masovne pucnjave koje su se odigrale u razmaku od nepunih 48 sati. Prvo je trinaestogodišnjak u sredu ujutru u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru iz vatrenog oružja ubio osmoro učenika i radnika obezbeđenja. Nova… »
Ovako bi se ubicama sudilo na Zapadu! Srbi iz dijaspore otkrili neverovatne stvari, ovde se ne prašta ni deci

Ovako bi se ubicama sudilo na Zapadu! Srbi iz dijaspore otkrili neverovatne stvari, ovde se ne prašta ni deci

Telegraf 09.05.2023
Na pitanje koje su najadekvatnije kazne za počinioce njatežih zločina Kanađanin je odgovorio "najteže kazne" Nakon masovne pucnjave u OŠ Vladislav Ribnikar na Vračaru kada je učenik sedmog razreda K.K. (13) usmrtio devet ljudi, a ranio sedmoro i… »
Slede veštačenja i saslušanja svedoka

Slede veštačenja i saslušanja svedoka

Politika 09.05.2023
U postupku protiv Ivana Blažića u smederevskom tužilaštvu biće ispitani taksista i putnica koja se u trenutku otmice našla u vozilu, kaže tužilac Ivan Konatar. Smederevo – U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu u toku je istraga u slučaju… »
Oglasila se direktorka OŠ „Vladislav Ribnikar“ prvi put posle tragedije

Oglasila se direktorka OŠ „Vladislav Ribnikar“ prvi put posle tragedije

Nova 09.05.2023
Po prvi put se oglasila Snežana Knežević, direktorka OŠ "Vladislav Ribnikar" u kojoj je došlo do masovne pucnjave, kada je učenik sedmog razreda K.K. (13) ubio osmoro učenika i čuvara, a ranio još šest svojih drugara i nastavnicu istorije. „Ja… »
Prve reči direktorke škole "Vladislav Ribnikar": Oglasila se posle masakra - Nisam imala vremena da se bavim neistinama

Prve reči direktorke škole "Vladislav Ribnikar": Oglasila se posle masakra - Nisam imala vremena da se bavim neistinama

Mondo 09.05.2023
Snežana Knežević direktorka škole ""Vladislav Ribnikar" oglasila se o masakru. Snežana Knežević direktorka škole ""Vladislav Ribnikar" oglasila se o masakru. Snežana Knežević, direktorka osnovne škole "Vladislav Ribnikar" u kojoj je učenik… »
Potresan prizor u beogradskoj školi: Beli baloni pušteni s prozora u nebo, u znak sećanja na žrtve masakra

Potresan prizor u beogradskoj školi: Beli baloni pušteni s prozora u nebo, u znak sećanja na žrtve masakra

Telegraf 09.05.2023
Jutros je prizor ispred Pravno-poslovne škole u Beogradu rastužio mnoge, naime đaci ove škole izašli su na prozore i pustili bele balone u znak nastradalih u jezivom masakru. Skoro nedelju nakon masovne pucnjave u OŠ "Vladislav Ribnikar" u kojoj je… »
Zašto osumnjičeni za masakr u Mladenovcu ne ide na doživotnu? Advokati za Kurir TV pojasnili zakonske odredbe koje ga štite

Zašto osumnjičeni za masakr u Mladenovcu ne ide na doživotnu? Advokati za Kurir TV pojasnili zakonske odredbe koje ga štite

Kurir 09.05.2023
U mestu Dubona kod Mladenovca desilo se krvoproliće koje je šokiralo javnost. U.B. (21) se sumnjiči za osam ubistava i 13 ranjavanja, a među njegovim žrtvama je bio i mladi policajac (20) i njegova sestra. Naime, U.B. je nakon svađe sa prijateljima… »
Direktorka škole "Vladislav Ribnikar" oglasila se za Telegraf: Nisam imala vremena da se bavim neistinama

Direktorka škole "Vladislav Ribnikar" oglasila se za Telegraf: Nisam imala vremena da se bavim neistinama

Telegraf 09.05.2023
Snežana Knežević još jednom je zamolila za strpljenje. Po prvi put za Telegraf.rs oglasila se Snežana Knežević, direktorka OŠ "Vladislav Ribnikar" u kojoj je došlo do masovne pucnjave, kada je učenik sedmog razreda K.K. (13) ubio osmoro učenika… »
"Video sam vest o masakru na Vračaru, ma kakav klinac": Reči ubice iz Mladenovca posle masovne pucnjave u selima

"Video sam vest o masakru na Vračaru, ma kakav klinac": Reči ubice iz Mladenovca posle masovne pucnjave u selima

Mondo 09.05.2023
Ubica iz Mladenovca pucao je u nepoznate ljude, jer je, navodno, čuo da ga omalovažavaju ljudi u selu. Ubica iz Mladenovca pucao je u nepoznate ljude, jer je, navodno, čuo da ga omalovažavaju ljudi u selu. U.B. (21) koji je dan nakon masakra u školi… »
Saveti stručnjaka kako dalje: Proći kroz proces tugovanja i obezbediti uslove za normalan nastavak života

Saveti stručnjaka kako dalje: Proći kroz proces tugovanja i obezbediti uslove za normalan nastavak života

Euronews 09.05.2023
Dani žalosti proglašeni nakon što je trinaestogodišnjak u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru iz vatrenog oružja ubio osmoro učenika i radnika obezbeđenja, a dvadesetjednogodišnji mladić u nekoliko sela u okolini Mladenovca usmrtio osmoro ljudi… »
„Kako nas je Bog ovako kaznio i čime smo to zaslužili?“: Ni nekoliko dana posle tragedija u Srbiji, bol ne jenjava

„Kako nas je Bog ovako kaznio i čime smo to zaslužili?“: Ni nekoliko dana posle tragedija u Srbiji, bol ne jenjava

Nova 09.05.2023
Dve tragedije zavile su u crno Srbiju, iz temelja uzdrmale region i stavile našu zemlju u centar pažnje svih svetskih medija. Deca, osnovci i srednjoškolci, mladi ljudi pred kojima je bio život, brutalno su ubijeni u dva krvava pira koja su se… »
Video sam zločin na Vračaru, ali nije mi taj dečak bio inspiracija: Otkrivena pozadina masovnog ubistva u 2 sela kod…

Video sam zločin na Vračaru, ali nije mi taj dečak bio inspiracija: Otkrivena pozadina masovnog ubistva u 2 sela kod…

Kurir 09.05.2023
U. B. (21) na dan kada je ubio osmoro mladih i ranio još 14 ljudi prskao voće, kupovao pečenje za slavu, a onda iz kuće roditelja otišao po oružje i napravio masakr. U. B. (21) koji se sumnjiči da je u noći između četvrtka i petka iz… »

Vesti dana »