Povezane vesti
U UKC Kragujevac na lečenju 5 pacijenata obolelih od kovida-19
Pressek 09.05.2023
Od 318 testiranih uzoraka, čiji su rezultati stigli u ponedeljak, 21 osoba bila je pozitivna na kovid-19. U pitanju su 12 osoba iz Kragujevca, 6 iz Aranđelovca i 3 Lapova, navodi se u izveštaju Instituta za javno zdravlje u Kragujevcu. U Univerzitetskom… »
Korona virus potvrđen kod 21 osobe u Šumadijskom okrugu
Glas Šumadije 09.05.2023
U Šumadiji je juče ( 08.05. ) registrovano 21 novozaraženih virusom korona, od testiranih 318. Broj novozaraženih, raspoređno po opštinama: Kragujevac: 12 Aranđelovac: 6 Topola: 0 Knić: 0 Batočina: 0 Rača: 0 Lapovo: 3 Na lečenju u Univerzitetskom… »
U Šumadiji 21 novi slučaj korona virusa
RTK 09.05.2023
Prema podacima Instituta za javno zdravlje za 8. maj, od 318 obrađenih uzoraka u Šumadiji, 21 osoba je pozitivna na virus kovid 19. Od tog broja, iz Kragujevca je 12 osoba, iz Aranđelovca 6, Lapova 3 dok u ostalim opštinama nije bilo novozaraženih. U… »
Vesti dana »
Pariz uvodi američkom ambasadoru zabranu direktnog pristupa članovima francuske vlade
Beta pre 4 satijoš 2 povezane
Vremenska prognoza za utorak, 24. februar: Oblačno i hladnije sa kišom, uveče razvedravanje
Beta pre 3 satajoš 4 povezane
Najmanje 73 ljudi poginulo prilikom hvatanja bosa meksičkog kartela i posle njegove smrti
Beta pre 4 satijoš 1 povezana
Ministar Glamočić pozvao poljoprivrednike u protestu da dođu sutra na sastanak u Vladu
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Menja se režim saobraćaja na ovoj deonici u Srbiji: Trajaće 24 sata, a evo koji su alternativni pravci
Blic pre 4 satijoš 2 povezane



