Povezane vesti

"Da sam minut ranije izašao iz kuće, ubio bi: I mene!" Ubica iz Mladenovca ukrao auto od Jovana u Šepšinu, vlasnik otkrio…

"Da sam minut ranije izašao iz kuće, ubio bi: I mene!" Ubica iz Mladenovca ukrao auto od Jovana u Šepšinu, vlasnik otkrio…

Blic 09.05.2023
Kuća Jovana Markovića našla se na meti dvadesetjednogodišnjeg Uroša B. osumnjičenog za ubistvo osmoro ljudi u okolini Mladenovca i Smedereva. Auto kojim se osumnjičeni vozio do Malog Požarevca gde je prešao u taksi upravo je Jovanovo vlasništvo… »
"Da sam ranije izašao iz kuće, sigurno bih poginuo!" Jovanu ubica ukrao auto, pronašao ga na auto-putu okoljen policijom

"Da sam ranije izašao iz kuće, sigurno bih poginuo!" Jovanu ubica ukrao auto, pronašao ga na auto-putu okoljen policijom

Mondo 09.05.2023
Auto Jovana Markovića je ukrao ubica U.B. ispred njegove kuće. Auto Jovana Markovića je ukrao ubica U.B. ispred njegove kuće. Kuća Jovana Markovića našla se na meti U. B. (21) osumnjičenog za ubistvo osmoro ljudi u okolini Mladenovca i Smedereva… »
"Ubica me je vozio kući" Zadrugarka priznala da su bili bliski, pa otkrila kako su proveli noć, a evo šta joj je rekao malo…

"Ubica me je vozio kući" Zadrugarka priznala da su bili bliski, pa otkrila kako su proveli noć, a evo šta joj je rekao malo…

Alo 09.05.2023
Nije ni slutila da sedi sa masovnim ubicom. Dvadesetjednogodišnji Uroš B. napravio je krvavi pir u okolini Mladenovca, kada je usmrtio osmoro i ranio četrnaestoro ljudi. Nakon osam sati potrage, uhapšen je i predat policiji u Smederevu. Kolika kazna… »
"Bila sam u društvu ubice tri dana pred masakr, vozio me je kući": Bivša zadrugarka opisala Uroševo ponašanje

"Bila sam u društvu ubice tri dana pred masakr, vozio me je kući": Bivša zadrugarka opisala Uroševo ponašanje

Telegraf 09.05.2023
Tvrdi da ništa nije ukazivalo na užas koji se desio. Dvadesetjednogodišnji Uroš B. napravio je krvavi pir u okolini Mladenovca, kada je usmrtio osmoro i ranio četrnaestoro ljudi. Nakon osam sati potrage, uhapšen je i predat policiji u Smederevu… »

Vesti dana »